Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri Büyük Götlü Müşterim Arabanın Üzerinde Domaldı

Büyük Götlü Müşterim Arabanın Üzerinde Domaldı

0
Merhabalar, ben Kasım. 28 yaşında, lastik tamirciliği yapmakta olan bekar bir erkeğim. Kendime ait olan iş yerimde yaşadığım fantezilerimden bir tanesinden sizlere de bahsetmek istiyorum. İş yerime gelip giden müşterilerimden birisi olan Sude ile yaşadığım seks dolu anları sizlere aktaracağım.
Her zaman ki gibi gelen müşterilerimle ilgileniyor, dükkanımın gerektiği şekilde gelir getirmesini sağlıyordum. Hafta sonlarında dükkanı erken kapatmış olduğum için, çırakları da ben çıkmadan bir saat kadar önce iş yerinden gönderiyordum. Bir cumartesi günü dükkanı tam kapatacağım sırada, söz konusu ettiğim Sude dükkana gelmişti. Aceleci bir tavır içerisinde aracının lastiğinin patladığını ve önemli bir düğüne yetişmesi gerektiğini anlatıyordu. Ancak bu sırada benim dikkatimi kendisinin söyledikleri değil, üzerindeki kıyafetlerinden süzülen düzgün bacakları çekmişti. Giyinmiş olduğu mini geniş eteğinden süzülen düzgün bacaklarına bakılmayacak gibi değildi doğrusu. Kendisinin bacaklarına bakmış olduğumda, şimdi siz beni dinliyor musunuz ? Gerçekten işim acele diyorum, bu lastiğin bakımımın yapılması ve benim gitmem gerekiyor diyerek, bana ses tonunu biraz yükseltiyordu. Söylediklerinizde haklı olabilirsiniz, ancak bende dükkanı kapatıyordum, şimdi tekrar içeride bulunan aracı dışarıya çıkartmam lazım ve sizin aracı almam gerekiyor, bu da mümkün değil diyerek göndermek istedim. Fakat gidecek gibi durmuyordu. İçeride bulunan arkası açık olan kamyonetin kasasına doğru gelerek kalçalarını yasladı. Ellerini iki yana açarak hadi canım bu işi çözmemiz lazım deyip şehvetli şekilde bana bakıyordu. Dükkanın daraba kısmı yarıya kadar inmiş olduğundan sadece dışarıdan geçenler bizim ayaklarımızı görebiliyordu. Kolumdan tutarak beni aracın yanına doğru çekti. Belki bu işi hızlandırmamız için güzel bir fantezimiz olabilir diyerek dudaklarımdan öpmeye başladı. Ben ne olduğunu anlamaya çalışırken, ellerimi eteği altına götürmüş çoktan kendisini okşatmaya başlamıştı bile. Ben ise diğer yandan kapının kumandasını alarak iyice darabanın aşağıya inmesini sağladım. Artık içeride istediğimiz gibi takılabilirdik.
Elimi bu defa ben iyice külotunun içine sokmuş o muhteşem kılsız amcığını avuçluyordum. Düğüne gideceği için hazırlık yaptığından misler gibi kokuyordu. Ayakta arabaya sırtı yaslı olacak şekilde durduğunda bende bacakları arasına eğildim. Eteğin altından külotunu çıkartıp, kılsız amcık üzerinde dil darbelerini konduruyordum. Hafiften inleyen Sude saçımı okşayarak oral seks yapamama devam etmemi istiyordu. Fazla şekilde sulandığı için artık, sikişecek kıvama gelmişti. Bende amcık yalarken sikim kalktığı için gerektiği duruma gelmiştim. Ayağa kalktım ve sırtı arabaya yaslı olan Sude’yi kendime doğru çevirip domalmasını sağladım. Eteğini kendisi elleriyle kaldırıp amcık içine girmemi istiyordu. Kalın sikimi soktuğumda alevler içerisinde yanan amcığına girip çıkıyordum. Daha çok sulanan Sude diğer yandan da inleyerek boşalıyordu. Hadi erkeğim hepsi senin bu fantezimiz ikimizi de uçuracak diyerek sert şekilde siktirmek istiyordu. Sert şekilde girip çıkarken kalçalarından çıkan seste beni çıldırtmıştı ve bir volkan gibi sikimi amcıktan çekerek götünün üzerine boşalttım.