Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri ÇİRKİN ASLI YATAKDA SEKS MAKİNASI ÇIKTI

ÇİRKİN ASLI YATAKDA SEKS MAKİNASI ÇIKTI

0

ÇİRKİN ASLI YATAKDA SEKS MAKİNASI ÇIKTI

Ben Yalçın 26 yaşında bir gencim, kendi halinde yaşayan aslında basit bir işçi parçası denilecek adamımdır. Karı kız olaylarında ama üzerime tanımam fabrika ortamına da bu yüzden bulaştım diyebilirim. Evli dul bekar kadın bolluğu olan bir yerdir fabrikalar birde işe giren kadınlar sanki sadece kocalarını aldatmaya gelmiş gibidirler, bugüne kadar yok diyeni neredeyse hiç görmedim diyebilirim. O aralar mahallenin zengin esnaflarından birinin kızı ile görüşmeye başlamıştım, Sevilay 24 yaşında bekar seksi bir kızdı.

Sevilay ile evlenirsem kendimi kurtarırım diyordum o yüzden seks konusunda Sevilay dan hep uzak duruyordum. Sadece arada öpüşüyor oda Sevilay isterse oluyordu beni seviyor olması benim için büyük bir lütuf idi, kendime tamamen bağlayacak evliliğe götürecektim bu işi tabi ki arada çapkınlıklarımı ihmal etmeden yapıyordum. Fabrikada Dilruba diye bir metresim vardı neredeyse fabrikanın her köşesinde sikmiştim, Dilruba seks konusunda doyumsuz bir kızdı ama halen amatör idi istediğim gibi bir sakso çekemiyor yatak da fırtınalar koparamıyordu.

Bacaklarını ayırıp malak gibi yatıyordu inlemeleri bile beni rahatsız ediyordu, ama efsane bir vücut yapısı dolgun kalça ve memeleri vardı. Memelerinin arasına sikimi sokunca adeta kayboluyordu ama aradığım seks böyle bir şey değildi. O hafta üretim müdürü beni fabrikanın içinde azarlayıp herkese rezil edeceğini sanıyordu, orospu çocuğu beni kıskanıyordu. Kimse onunla birlikte olmuyor suratına bile bakmıyordu bana gel lan buraya demesi ile köşede duran temizlik fırçasını alıp üzerine uçtum, hiçbir yere kaçamayan şerefsiz müdür benden öyle bir dayak yiyordu ki resmen altına işetmiştim.

Kimse ayırmaya çalışmıyordu müdürün dayak yemesini izliyorlardı o arada müdürün göt yalayıcısı üç güvenlik gelip bana saldırmaya çalışması işleri değiştirdi, fabrikadaki her kez duruma müdahil oldu. Güvenlikleri de dövüyorduk adamlar ağlıyor yalvarıyor bırakın bizi diyorlardı, hırsımızı almıştık yavşaklar bizden şikâyetçi olmuşlardı ama bir sorun çıkmadı. Müdür aşağılanmalara dört gün dayana bildi sonra işten ayrıldı ben Sevilay ile evlilik yolunda emin adımlarla ilerlerken, fabrikadaki metreslerimi de boş bırakmıyordum. Sevilay bana babamla konuştum ben dedi evlenince işlerin başına geçmeni isteyecek senden aşkım demişti.

Artık çapkınlığı bırakmam lazımdı Sevilay ı kaybetmek gibi bir lüksüm yoktu fabrikaya gidip bu ayın sonunda işi bırakacağım dedim. O gün fabrikaya yeni alınan elemanlar geldi içlerinde Sinem diye acayip çirkin bir kız vardı, ben hayatımda bu kadar çirkin bir kız görmedim diye bilirim. Vücudu bile kendisini terk etmek üzereydi Sinemi benim yanıma verdiler aradan iki gün geçmişti, Sinem muhabbetçi bir kızdı bir evlilik yapmış boşanmış bir dul olduğunu her zaman söylerdi.

Ama bana göre bir kız değil derdim bir gece ikimiz mesaiye kalmak zorunda kaldık, işleri yaparken Sinem gene muhabbettin belini kırıyordu. Bir anda Sineme istemsizce sahip olma duygusu geldi, işler bitince şirket aracı ile Sinemi evine bırakmaya gidiyordum. Kapıya geldiğimizde bana bir kahve ısmarlamayacaksın dedim, bir arkadaşı ile yaşıyordu olur dedi beni eve çıkardı direk kendi odasına soktu. Pembe çarşaflı dağınık yatağı ve içerideki insanı kendinden geçiren tütsü konusu beni Sineme bir adım daha yaklaştırdı.

Yanıma elinde iki şişe bira ile geldi kahvem kalmamış bu uyar mı sana dedi, uyar dedim dağınık yatağa oturduk. Sinem çok rahat davranıyordu eteğini yukarı kadar çekmiş çirkin bacaklarını sergiliyordu, çirkindi evet ama sikmek istiyordum. Birasını elinden aldım göz göze geldik dudaklarına yapışmıştım, Sinem dilimi o kadar tatlı emiyordu ki seks konusunda tecrübesini orada gösterdi diye bilirim. Pantolonumun üzerinden sikimi okşarken bile adeta beni boşaltmıştı, sarkık memeleri bile gözüme değişik geliyordu.

Sinem önüme diz çökerek sikimi çıkarmış sakso çekiyor ve bana diğer kızlar gibi acı değil zevk veriyordu. Hemen soyundum Sinem götümü sik aşkım çığlık atmak istiyorum diyordu, yatağa yatırıp bacaklarını ensesine kadar kaldırdım. Göt deliği tamamen açılmıştı Sinem parmaklarını yalıyor deliğini sokuyordu, sikimi götüne dayadım içine girmeye çalışırken Sinem zevkten inliyordu içine girmeye başlamıştım. Attığı çığlıklar evin dışına çıkıyordu ileri geri gidip gelirken zevk aldığımı belki de ilk defa hissediyordum, arkasını çevirip üzerine çıktım.

Sinem hep altta kalmak istiyordu götüne saplamış aralıksız pompalıyordum, suratına tokatlar atıyor canını yakmamı isteyen Sineme devamlı sert davranıyordum aralıksız pompalamaya devam ettim pozisyonlar değişiyor Sinem adeta bir makine gibi beni tahrik etmeye devam ediyordu. Artık dayanamıyordum Sinem sakın dışarı boşalma ağzıma ver diye yalvarıyordu, ağzına sokup boşalmıştım o gece sabaha kadar Sinemi evin her yerinde siktim. Üç hafta sonra işten ayrılıp Sevilay ile nişanlandım, şimdi halen arada Sineme gider seksin tadını çıkarırım…