Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri ESKİ SEVGİLİM YILLAR SONRA BANA TECAVÜZ ETTİ

ESKİ SEVGİLİM YILLAR SONRA BANA TECAVÜZ ETTİ

0

ESKİ SEVGİLİM YILLAR SONRA BANA TECAVÜZ ETTİ

Ben Cansel 30 yaşında evli iki çocuk annesi bir ev hanımıyım, kocam ile görücü usulü evlendik başlarda karşı gelsem de böyle bir evliliğe sonradan kocamı çok sevdim. Evine ve karısını oldukça bağlı bir adam bu güne kadar bana bir tokat bile atmışlığı hatta sesini yükseltmiş liği bile olmadı. Beni maddi manevi hiçbir şeyden mahrum bırakmayan kocam seks konusunda da beni her zaman doruklara çıkarmıştır. Bende kocama her zaman hürmet etmeyi onu sevmeyi ve asla ona ihanet etmemeyi kendime bir borç olarak bildim, aşkımız meyvesi iki çocuğumuz ile hiç sorun yaşamadan hayatımıza devam ediyorduk.

Gençlik yıllarımda da çok çapkın bir kadın olmamıştım zaten gözüm hiçbir zaman yükseklerde değildi, kendi hayatımızı dört dörtlük yaşayan bireylerdik. Eşime her konuda destek verirdim oda işlerini büyütür ailesi için yeni bir hayat hazırlardı, mutluluk sanki bizim için varmış gibi ayaklarımız yere basmadan yaşıyorduk. Günlerimiz geçiyor eşimin işleri büyütmesi nedeni ile eve çok geç veya hiç gelmiyordu, tedirgin olmaya başlamıştım içime kuşku düşüren arkadaşlarım vardı. Kocam parayı bulunca beni aldatır mı diyordum bizim için gecesini gündüzüne katmış kocam hakkında böyle düşündüğüm için kendimden iğreniyordum.

Ama kocamın eve geç gelmemeleri bizim ile eskisi gibi ilgilenmemesi ben huzursuz ediyor içimdeki kuşku gün geçtikçe büyüyordu. Büyük bir villa almıştı kocam oraya taşındık bana her zaman yaptığı sürprizler artık gözüme batar olmuştu, benimle neden bu kadar çok ilgileniyor diyordum. Kesin beni aldatıyor diye adeta bir deliye dönmüştüm artık bu düşüncelerim beynimi günden güne kemiriyor ve ben aptalca bu sorunumu büyücüler sahtekar hocalarda aramaya çalışıyordum. Kaç kere kocamı gizlice takip ettim bilmiyorum adam işinde gücünde aklında sadece ailesi ama saplantılarım beni tamamen ele geçirmişti.

Her gece telefonunu gizlice kurcalıyor ceketine muskalar gömleğine sular serpiyordum, kocaman bir süre sonra adeta çarpılmış gibiydi işleri düşmeye başladı. Sıkıntılar ortaya çıktı şirkete icra geliyordu ben ise bu duruma adeta göbek atıyordum, beni aldatmanın cezasını çek bakalım diyordum. Günahsız kocamı tamamen kafasını yemiştim batıyorduk ve ben bundan çok mutlu oluyordum. Yeni evimizi elimizden aldıkları gün resmen kına yakmıştım durumum içler acısıydı ben sevinçten yerimde duramıyordum, eski yıkık dökük bir gece kondu ya taşındık kocam artık tamamen kafayı yemişti.

Ben mutluluktan yerimde duramazken kocam borçlarla uğraşıyordu, o günlere eski sevgilim Esat ile karşılaştım evlenip ayrılmış yalnız yaşana biriydi. Ben halen kocamdan intikam almanın peşindeyken Esat ile çıkmaya başladım aramızda bir seks ortamı yoktu ama olmasını istiyordum. Bu arada yurt dışındaki bir arkadaşım ülkeye geldi onunla buluşup durumu anlattım kendisi bu konuları oldukça iyi bilen bir kadındı. Beni resmen dövdü sen nasıl böyle bir cahilliğe inanırsın koçanında kendinin de hayatını bitirmişsin senin kocanı kime sorarsan sor o kadar temiz bir adımı böyle zehirlemişsin dedi.

Bana saatlerce anlattı bu durumların ne kadar kötü pis şeyler olduğunu arkadaşım konuştukça gözümün önündeki perde aralandı her şeyi daha net görmeye hatalarımı algılamaya başladım. Evet beni seven benim rahatım için çabalayan kocamı ben mahvetmiştim kedimden iğrenmeye başlamıştım, arkadaşımdan bu konuda bana yardım etmesini istedim. Her şeyi bırakıp sadece onunla yürüyordum evdeki suları muskaları topladım, arkadaşımın dediği gibi hepsini yaktım. Artık temizlenmeye başlıyordum evde bir huzur ortamı yaratıyor ailemden kalan arsayı satmış parasını kocama vermiştim.

İşleri düzetmeye başlamıştı atık her şey eskisi gibi olacaktı mutlu olmak istiyordum, ama Esat beni rahat bırakmıyor devamlı beni arıyor eve geliyordu. Ben ondan kurtulmak istedikçe başıma musallat oluyordu, beni eve çağırdı gidip bu işi kökünden halletmeye karar verdim. Artık seninle olmam imkansız aramızda da zaten hiçbir şey olmadı diyecektim, eve gittiğimde başıma geleceklerin farkında değildim. Esat a  her şeyi anlatınca üzerime yürüyüp ağzımı kapattı, amına koyduğumun orospusu sen benimle dalga geçecek kadın mısın dedi.

Ben ise yalvarmaya başladım durumumu anlatmaya çalışıyordum ama Esat dinlemiyor boğazımı sıkmış sikini dışarı çıkarıyordu. Yapma diye yalvarıyordum Esat çok güçlü bir erkek idi gücüm yetmiyordu, bana tokatlar atarak sikini ağzıma soktu. Ağzımı sikerken saçlarımı çekiyor doğru yala orospu diyordu, ağlayarak Esat ın sikini yalıyordum. Çırpınmaktan başka elimden hiçbir şey gelmiyordu Esat beni tamamen soymuştu yatağa fırlatıp arkamı cevirdi. Amıma bir kerede girmişti yaptığım kötülüğün cezasıydı bu diyordum, Esat beni acımasızca sikerken sadece ağlıyordum.

Sırt üstü yatırıp bacaklarımı ikiye katlamıştı götüme dayadığını hissettim yapma diyordum Esat ise ben hep bu götü sikmenin hayalini kurdum diyerek içime girmeye başladı. Can acısından bağırıyordum bağır fahişe diyerek götümün dibine kadar girdi, acımasızca pompalıyordu belki bir saat geçmişti Esat bırakmıyor amımı götümü dümdüz ediyordu. Artık nefesi kesilmişti beni diz çöktürüp sikini ağzıma soktu ve boşaldı, perişan olmuştum Esat benim kıyafetlerimi elime verip kapının önüne o halde attı. Üzerimi giyindim hak ettiğimi bulmuştum eve gittiğimde kocamın çocuklarımın yüzüne bakamıyordum. Artık kocam eski iş günlerine döndü icra ile elimizden alınan eve geri kavuştuk kocama artık asla güvensizlik yapmayacağım…