Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri GÖL KENARINDA TANIŞTIĞIM FISTIĞIN AMINI PARÇALADIM

GÖL KENARINDA TANIŞTIĞIM FISTIĞIN AMINI PARÇALADIM

0

GÖL KENARINDA TANIŞTIĞIM FISTIĞIN AMINI PARÇALADIM

Bir lojistik firmasında gümrük işleri ile uğraşıyorum kendimi bildim bileli seks yaparım aslında ben tam bir götçüyümdür. O yüzdende kız arkadaşlarım ile uzun soluklu ilişkilerim olmadı, kızlar artık yeter senin bu göt hasatlığın derlerdi senin yüzünden götümüzün üzerine oturamıyoruz git ibne sik derlerdi. Aslında onu da nerdeyse yapacaktım ama midyem kaldırmadı, son kız arkadaşım Kübra benden iki yaş büyüktü evlenip boşanmış bizim şirkette işe başlamıştı. Benim yanıma verdiler beraber takılırken bir anda sevgili oluverdik diye bilirim, oldukça seksi ve yuvarlak kalçalara sahip idi.

Seks konusunda bilgili ve tecrübesi yüksek bir kızdı götten sikilmeyi seven acı çektik ce aşka gelen bir tip idi, aslında tam aradığım kızdı diyebilirim. Götünü o kadar çok sikmiştim ki artık bir kola şişesini içine rahatça alabiliyor, hale gelmişti zaman geçiyor Kübra bana karşı soğuk davranıyordu. O ateşli hatun gitmiş yerine buzdolabı gibi bir kadın gelmişti, benden soğuduğunu anlıyordum elimden kaçırmamak için çok uğraştım ama olmadı. Beni yatak da terk etti hatta yani son kıyağını da yapmıştı bana, yuvarlak götünü bana vermişti. Resmen ayrıldık Kübra ofise geçmişti ben ise gümrükte tırmalamaya devam ediyordum.

Kafama göre bir kız bulamıyor internet veya ortamlardan düşüre bildiğim kızlar ile günü birlik ilişkilere giriyordum, biraz zorlada olsa bana götten verebiliyorlardı. Hayatımı düzene sokmak ve artık bu götçülükten kurtulmak istiyordum, mahalledeki Suzan ile görüşmeye başlamıştım tam bir aile kızı idi seksi güzel bir hatundu orospulukta gözü olmayan biriydi. Seks konusunda katı kuralları olan kesiklikle ilişkiye girmeyen sadece öpüşerek partnerinin tatmin olduğunu sanan saf bir kızdı. İlişkimizi bir üst seviyeye taşımak istiyor Suzan ile evliliği bile düşünüyordum, zaman geçiyor seks arzularım beni resmen çağırıyordu.

Suzan ise benimle mutlu beraberliğini sürdürürken ben onu aldatmanın yanlış bir davranış olacağına inanıyordum, ama azgınlık ve hormonlarım artık beni tamamen ele geçirmişti. Suzan ile sadece öpüşmemiz bazen memelerini okşamam hiçbir fayda sağlamıyordu bana ne zaman bir seksi bir kalça görsem adeta kendimden geçiyordum. Sikişmek için can atar bir hale gelmiştim o sene yıllık iznimi göl kenarında bir ev kiralayarak geçirmeyi planladım, yalnız kalmak istiyordum izin dönüşü ise Suzan a evlilik teklifinde bulunacak ve bu işin adını koyacaktım.

Göl kenarında bir kulübe tarzı yer kiraladım yola çıkarken beni ne takım maceraların beklediğini bilmeden göl kenarına varmıştım. Her şey çok iyi gidiyor yürüyüşe çıkıyor eğleniyordum, etrafımdaki kulübelerde ise bir iki kişi vardı. Sessiz sakin bir tatil geçiriyordum. Hemen yanımdaki kulübeye bir kız yerleşti başlarda pek çekici gelmemişti, ufak memeleri şekilsiz götü ile bana göre biri değil dedim. O akşam kız kapımı çaldı iyi akşamlar ben Asuman dedi buyurun dedim sinekler için ilacınız var mı ben almamışım dedi, var bekleyin vereyim dedim.

Böylelikle tanışmış ve arkadaş olmuştuk beraber balık tutuyor yürüyüş yapıyorduk, biz gece beraber mangal yapıp kafaları çekmeye başladık. Kafamız güzel olmaya başladıkça konu sekse doğru gidiyordu, benim aklımdan Suzan tamamen çıkmıştı bir şeye benzemeyen bu kız konuştukça gözüme daha farklı geliyor yavaşça ona bağlanıyordum. Amacım sadece hormonlarımı sakinleştirecek seksti iyice birbirimize yaklaştık, öpüşmeye başlamıştık içeri girelim dedi Asuman dayanamıyorum seni gördüğüm andan beri vere sim var dedi. Hemen kulübeye girdik Asuman üzerindekileri hızlıca çıkardı.

Benim gözüm götündeydi Asuman götten olmaz dedi haberin olsun tamam dedim tüysüz amını sikmek daha iyi olur diyordum kendime, Asuman bana sakso çekmeye başladı. Sikimi dibine kadar alıyor taşaklarımı yalıyordu, bu kadar kızın ağzına vermiştim ama bu bambaşkaydı. Hemen yatağa yatırıp bacaklarının arasına girdim amı zevkten su içinde kalmıştı sikimi içine doğru saplamaya başlayınca Asuman dayanamadı çığlık attı, sakın bırakma parçala beni diyordu. Bütün gücümle ileri geri pompalıyordum ufak memelerini sıkıyor götünü okşuyordum, üzerinden kalkıp ağzına zorla verdim.

Sikimi yalatıyordum Asuman ise sikimi yalarken bir yandan da amını okşuyordu domaltıp düzmeye devam ettim, üzerime çıkmış deli gibi zıplıyordu amım parçalandı boşal artık dedi. Ben ise hiç bırakmaya niyetim yoktu pozisyonları değiştirip sikmeye devam ettim, ve sonunda ağzına boşaldım. Dört gece daha kalmıştım her gün ve gece Asuman ile sikişiyorduk, artık amın tadını almış göt sikmeye tövbe etmiştim. Evime gelir gelmez Asumana evlenme teklifinde bulundum şimdi sabırsızca Asuman ile gerdek gecemi bekliyorum…