Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri

Canım sıkılmıştı herkesten, her şeyden… Keyifsizliğim katlanarak artında teyze ensest hikayeler yaşayacağımı bilmiyordum ama bir yolculuğa çıkmaya karar verdim. Bizimkilere de söyledim. Annem hiç istemese de gitmeliydim! Askerden yeni dönmüştüm. Girdiğim işlerde başarılı olamıyor, kısa sürede kavga edip çıkarılıyordum. Benden beklenilen tek şey düzen kurmamdı ama düzenin ta kendisiyle zaten sorunum vardı. Tüm yasaklar, tabular, sistem beni boğuyordu. Cebimde toplasanız bin lira vardır yoktur. Ufak bir sırt çantası ve Abbas yolcu! Bu arada gerçekten ismim Abbas. Babam çok düşünmüş üzerinde 🙂 Marmara’dan başlayıp Karadeniz’e kadar uzanan bu yolculukta rotam belli değildi. O yüzden otostop çekerek gidiyordum. Her ne kadar bilmesem de her il değiştirişim beni hamarat teyzemin yataktaki marifetleri ile tanıştırmaya götürüyordu.

Yol boyunca gerçekten güzel anılar edindim. Üstelik öyle her şeyi telefona kaydedeyim, resmini çekeyim diye kendimi kasmadım. Sadece eğlenmek, mutlu olmak istedim. Rahatlatmıştı beni, yeni insanlar tanımak, sohbet etmek… Anlatılamayacak kadar çok keyif alıyordum. Tabi daha Bolu’da param bitmişti. Oraya kadar da iyi gitmiştim. Girdim biraz garsonluk yaptım. Oradan kazandığım parayı kulüpte yiyeyim derken orada da iş buldum. Biraz yapılıydım, boyum filan da uzun olduğundan kapıda durmamı istediler. Aldığım bahşişler, içeri girmek için verilen rüşvetler derken çok sağlam kazanmıştım. Bolu gezimi de bitirdikten sonra ilerlemeye devam ettim. Diyorum ya, her şehir değiştirişim beni unutulmaz teyzeyle seks hikayeleri için bir tık daha yakınlaştırıyordu.

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri Nasıl Ama?

Her şehirde başımdan geçenleri anlatmaya kalksam inanın roman olurdu. Fakat oralarda da tanıştığım, takıldığım kızlar oldu. Hayatım boyunca yapmadığım seksi bu yolculukta yapmıştım. Hepsi gelip geçici de olsa bana zevk vermeye yetiyordu. Memleketim Ordu’ya geldim. Aslında buraya uğramayacaktım ama Artvin’e kadar gitmek istiyordum. Yolumun üzerinde olduğundan uğramadan geçmek istemedim. Ortaokula kadar Ordu’da yaşamıştık. Arkadaşlarım vardı az da olsa. Onlarla takılırım diye düşündüm. Akrabalarımı da tek tek dolanıp, ellerini öperim dedim. Hem bakarsın para veren çıkar diye de düşünmedim değil. Dayılarım, amcalarım… Sıra beni benden alan ve teyze sex ensest hikayeler yaşatan hamarat teyzem Leyla’ya gelmişti.

Leyla teyzem annemlerin en küçüğüydü. Yaşı daha birkaç ay önce 33’e girmişti. Hatta arayıp doğum gününü bile kutlamıştım. Müthiş yemek yapardı, mutfakta gerçekten başarılı bir isimdi. Fakat ortaokuldan beri görmediğim için yıllar sonra karşısına çıkmak fark etmediğim detayları fark ettirmişti. Mesela bluzunun altında duran ayrık memeleri! Sutyen vardı ama belli oluyordu ayrıklığı. Hafif kilo almıştı ama öyle aşırı değildi. Balık etli demeye bile dilin varmazdı. Boyu 165 civarıydı ki tepeden bakıyordum 190’lık boyumla. O da beni görünce çok şaşırmıştı çünkü en son gördüğünde ben de onun boylarında sayılırdım. Her ne kadar seksi fiziği dikkatimi çekse de beni erekte etmemiş, aklıma zerre teyze porno hikayeler getirmemişti.

Canım teyzem!

Yeğenim…

Sıkıca sarılmıştı bana. Geldiğimden haberdar olmuştu muhtemelen. Çünkü ondan önce dayılarıma filan bile gitmiştim. Sarılınca göğsüme gelen memeleri hoşuma da gitmedi değil. Sıcacıktı bedeni!

Teyzem sen yaş aldıkça daha da mı güzelleşiyorsun yahu? Bu ne güzellik!

Hadi be! Asıl sen kendine bak. Dev gibi olmuşsun oğlum…

EE teyze en son ne zaman gördün beni, 21 yaşına geldim yahu.

Geç içeriye geç… Demek Türkiye’yi gezmeye karar verdin he.

Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biri budur herhalde.

Sende şimdi hikayeler birikmiştir, geç salona canım yeğenim benim!

Bahsettiği hikayeler elbette teyzemle sikiş hikayeler değildi ama ikimiz de farkında olmadan o yola doğru ilerliyorduk. Yolculuğumdan, üniversiteye giden kuzenimden, eniştemden epeyce konudan konuşmuştuk. Beni gördüğüne o kadar sevinmişti ki karnın aç mı diye bile sormayı unutmuştu.

Oğlum, ben sormayı unuttum ya karnın aç mı diye. Gerçi tok olsan bile yemeklerimi yedirmeden bırakmam.

Vallahi çok özeldim yemeklerini. Hala teyzelerim arasında en iyi yemek yapan unvanı sende mi?

Ne sandın aslanım, bırakır mıyım hiç

Gülüştükten sonra koluma girip mutfağa götürmüştü…

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri Koca Götüyle Bütünleşti

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri Koca Götüyle Bütünleşti

Yine her zamanki gibi hazırda böreği, çöreği vardı. Fakat yaprak sarmasını çok sevdiğimi bilirdi.

Aslanım şimdi çayı ısıtayım, börekle birlikte ye. Sen özlemişsindir benim yaprak sarmalarımı. Yapayım da akşama yiyelim.

Özlemez olur muyum hiç! Elinden çıkan her şeyi özledim teyzem benim.

Hemen gitmeyeceksin demi, kaç yıl sonra gelmişsin en azından birkaç hafta kalıver.

Yok teyze ya o kadar kalmam. Ama senin hatırına da kalırım dört beş gün.

Aslanım benim!

Öpmüştü yanağımdan. Tabi bu konuşmayı yaparken teyzemle adult hikayeler yaşatacak kadar beni azdırmayı o müthiş götüyle başarmıştı. Kalçasına sıkıca sarılı beyaz bir eşofmanı vardı. Altındaki külotun lastik izleri bile belli oluyordu. Her eğilip kalktığında da açılan belinden o külotun pembe renkli olduğu beliriyordu. Azmıştım ve utanmıştım! Çünkü karşımdaki teyzemdi, ne oluyordu bana?

EE eniştem hala aynı fabrikada mı?

Aynen, emekli olmadan da bırakmaz daha orayı.

Kaç gibi gelecek?

Bugün mesai var diyordu, büyük ihtimal geç gelir.

Bu soruyu neden sorduğumu bilmiyordum. Bilinç altım vaktin var, dilediğin gibi teyzeni sik mi diyordu, ne diyordu? Tezgahın başında geçirdiği süre boyunca istesem de istemesem de götüne bakmaktan kendimi alıkoyamamıştım. Masanın altındaki bacaklarım arasında kıpraşmayı hissedebiliyordum. Sikim almıştı başını ve özgürce dikelip duruyordu. Yaprakları sarmaya başladığı sırada:

Dur kuzeninin odasını hazırlayayım, orada kalırsın. Duşa filan girer misin?

Aslında hiç fena olmaz. Hem üzerimdeki yorgunluğu da atmış olurum.

Tamam kuzum, hemen şimdi hallederim.

Tabi öncesinde müsaadenle ben bir sigara içeyim. Ellerine sağlık gerçekten harikaydı börekler.

Yerimden kalkarken yanağına da öpücük kondurmuş kalkan sikime sanki karşındaki teyzen, onunla teyze +18 hikayeler filan yaşayamazsın demek istiyordum. Fakat dinlemiyordu, daha da çok horozlanıyordu.

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri Banyoda Devam Etti

Hamarat Teyzemin Yataktaki Marifetleri Banyoda Devam Etti

Sigaramı içerken teyzem elini kolunu yıkayıp kuzenimin odasına yönelmişti. Birkaç dakika sonra da ben balkondan çıkıp gitmiştim. Kuzenimin yatağına yorgan seriyordu. Yine domalmıştı ve belinden külotu görünürken kalçasındaki külot izleri de belli olmaya devam ediyordu. Tam sönmeye başlamıştım ki yine dimdik oldum. Hatta tam tepesinden vuran beyaz ışıkla müthiş götü daha da belirginleşmişti.

Çarşafı filan değiştirdim, şu yorgana da bir kılıf geçireyim. Sen istersen gir duşuna, çıkana kadar hazır ederim.

Tamam teyzecik.

Götüne son ve iştahlı bir bakış attıktan sonra teyze erotik hikayeler içimde patlamış gibi banyoya girdim. Üzerimi çıkartmıştım. Sikim dimdikti ve hala inmeye zerre niyeti yoktu. Saf hali 14 cm, kalkınca da 19’a kadar zorluyordu. Böylesi bir siki zapt etmek inanın çok zordu. Duşakabinin kapısını kenara doğru itince sabunların, şampuanların içinde olduğu köşe rafına gözüm ilişti. En üst rafta dantelli, transparan detaylı kırmızı bir külot asılıydı. Düşünme gereği bile duymadan elime almıştım. Hala nemliydi. Zaten kalkık olan sikim daha da sertleşmişti. Kokladıkça külotu teyzemin götü kafamda canlanıyordu. Tepeden sular akmaya başlamıştı. Suyun altında kalan sikimi sıvazlıyordum. Bir yandan teyzemin o müthiş götüne geçirdiği külotu kokluyor, diğer yandan asılıyordum. Kapattım gözlerimi, külotu alıp sikime doladım. Asıldıkça asılıyor, zevkten çıldıracak gibi oluyordum. Bacaklarım dahi titremeye başlamıştı ki banyonun kapısının açıldığını fark ettim. Banyodan girince hemen sol üst köşedeydi duşakabinin yeri. Neyse ki camları mozaikti. Yani istese de ne yaptığımı göremezdi. Peşine sesi duyuldu ben bunları düşünüp elimdeki külotu aldığım yere fırlatırken.

Sırtına lif çalayım mı kuzum?

Kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Kekeleyerek, heyecanımı sonuna kadar belli ederek:

Yok, yok teyze gerek yok.

Olur mu canım! Kaç gündür yollardasın, kir içinde kalmışsındır. Bulamadın ki sırtına lif sürecek bir kız…

Söylenme tarzıyla çoktan içeriye dalmış, banyonun kapısını kapatmıştı. Belli belirsiz gülümserken duşakabinin kapısı açıldı. Eşofmanı izin verdiğinde bacaklarına kadar sıyırmıştı aynı üzerindeki siyah bluza yaptığı gibi. Çoktan olur demişim gibi lif sürmeye kendini hazırlamıştı. Sikim o heyecanla az da olsa sönmeyi başarmıştı. Fakat hala yarı kalkık vaziyetteydi. Zaten söylediğim gibi saf hali bile büyüktü! Zaten teyze sikme hikayesi biraz da bu yüzden başladı. Kıçım duşakabine dönüktü, titreyen sesimi toparlayıp:

Ne gerek vardı teyze, duş alsam yetiyor bana.

Olur mu lan öyle, küçükken de böyleydin. Hiç yıkanmak istemezdin. Annenle zor baş ederdik. Neyse otur şu tabureye.

Hala yüzümü dönmemiştim. Biraz içeri girince tepeden gelen sudan teyzem de nasibini almış hafif ıslanmıştı.

Islandım Aha! Kapat suyu kapat.

Köşe rafının hemen altında duran tabureyi altıma doğru çekip dediği üzere oturmuştum. O sırada öyle saçma şeyler düşünmeye çalışıyordum ki sikim insin diye hala ne olduğunu ayıkamıyordum aslında. Bacaklarımı birleştirmiş, sikimi de elimle kapataraktan arasına sıkıştırmıştım. Tabi ne yaparsam yapayım manasıyla inmiyordu. Life uzanmak için üzerime doğru gelince memeleri de kafama değmeye başlamıştı. Artık o saatten sonra felç yesem yine inmezdi o sik! Life uzandığı sırada buruşturulup atılmış külotu da dikkatini çekti fakat ses etmedi. Lifi sabunla birlikte köpürtüp sırtıma sürmeye başladı. Diğer çıplak eliyle de omzundan destek alıyordu. Zerre sesimi çıkartmıyordum. Kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu ama ufacık bir kıvılcım akraba hikayeleri yaşatmaya yetecekti.

Kuzenin de böyle! İlla zorla gelip lif süreceğim. Neymiş, duş yetiyormuş. Yahu yeter mi hiç! Hadi kafanı şampuanla yıka, lafım yok ama sırtına lif sürmezsen olmaz. Gözeneklerin kirden kapanır kapanır…

Kulağımın dibinde bir sırtıma lif sürüyor bir söyleniyordu. Ne kadar anaç olursa olsun o konuştukça, bana elledikçe sikim patlayacak gibi dimdik olmaya devam ediyordu. Sağ elimi ansızın kaldırdı. Kalkan elimle birlikte zor zapt ettiğim sikim fırlayıp bacaklarımın arasından dineldi. Fark etmemişti ta ki belimden göbeğime doğru uzattığı eli sikime çarpana dek! O an durmuştu, hayat durmuştu, herkes nefes almayı bile bırakmıştı! Öyle veya böyle akraba teyze seks hikayeleri tam olarak o anda başlamıştı.

Kafasını yavaşça öne doğru getirdi. Kafası kafamın yanındaydı ve tam göbeğime dayalı olan dimdik sikime bakıyordu.

Kuzum bu ne?

Bu ne oğlum?

Yarak teyzecik yarak!

Sinirlenmiş, ayağa kalkmıştım. Ufacık alandı, dönmemle birlikte dimdik sikim üzerindeki bluzun göbek bölümüne doğru değiyordu. Teyzem kendini iyice duvara yaslamıştı. Fakat çekilecek hiçbir yanı yoktu. Sikim hala göbeğine olduğu gibi değiyordu.

Niye böyle kalkık?

Sence niye olabilir?

Benden dolayı mı? Ama ben senin teyzenim.

Teyzem olman seksi bir kadın olduğun gerçeğini değiştirmiyor!

Raftaki külotumu görünce mi öyle oldun yoksa?

Zaten azmıştım, külotun bahane!

Çek şunu göbeğimden!

Eliyle ittirmeye çalışıyordu ama ne yaparsa yapsın sadece daha da sertleşmesine sebep oluyordu. Açıkçası ensest teyze seks hikayeleri başlamadan orada bitebilirdi. Kabinden çıkıp gidebilirdi ama hala eliyle ittiriyordu.

Keser misin şunu? Sen elledikçe daha da çıldırıyor.

Konuşmuyordu, bir sikime bir de bana bakıyordu. Biraz daha yakınlaşmıştım. Kafamı hafif aşağıya doğru eğip dudaklarına yaklaştım. Nefesi deli gibi hızlanmıştı. Daha fazla durmayıp dudağına yapıştım. Karşılık vermedi. Bir daha öpmeye başladım ama bu sefer altındaki eşofmanın üzerinden amına parmaklarımı götürdüm. Sabunlu elleriyle beni ittirip tokat attı. Sabunlar yüzüme bulaşmış, yanağıma attığı şaplak deli gibi çınlamıştı. Arkasını dönüp o an gitmek istedi. Elimi beline doğru atıp kendime çektim. Bacaklarının arasına 19 santimetrelik penisim girmişti. Kaçmaya çalışmıyordu, kendini bırakmıştı. Elimi memelerine doğru atmıştım. Sutyeni vardı ama o kadar yumuşak bir sutyendi ki direk memelerine elliyormuşçasına sıkabiliyordum. Her hareketimde sikim bacaklarının arasından vajinasına, götünün arasına doğru sürtmeye devam ediyordu. Deli gibi azmıştım. Boynuna öpücüklerimi kondurmaya başladım. Elimi memesinden çekip eşofmanının içine soktum. Amına doğru ilerlerken uzayan vajina kıllarını aşmam gerekti ama sorun değildi. Hayatım daha önce bu kadar ıslak bir amcık görmemiştim. Parmağımı sokarken sikimi sürtmeye devam ediyor, boynundan öpüyordum.

Yapma! Yapmamalısın! Yapmamalıyız…

Dönmüştü. Aniden dudaklarıma yapışmıştı ki deliler gibi öpüşüyorduk. Kapattığımız suyu açtı. Tepeden akan su ikimizi de tekrardan sırılsıklam etmişti. Teyze sex hikayeleri başlamıştı ve durmaya hiç niyetimiz yoktu. Yırtarcasına üzerine yapışan bluzu hışımla çıkarttım. Göbeğine değen sikim artık amına girmek istiyordu. Eşofmanını da külotuyla birlikte bacaklarından sıyırdım. Yumuşacık kalçasından kavrayıp havaya kaldırdım. Kuş gibi gelmişti! Üzerinde sadece beyaz sutyeni kalmıştı ki suyu yemesiyle birlikte meme uçlarına varana kadar her detayı zaten gözüküyordu. Saçları gözünün önüne doğru düşüyordu. Duvara yasladığım teyzemin amına sikimi yavaşça soktum.

Yavaş, yavaş, çok büyük!

Hızlanmıştım. Amında sikimi kökleyemiyordum çünkü daha fazla gidecek yeri yoktu. Gözlerinin önüne düşen ıslak saçlarını sağ elimle kulağının arkasın atıp dudaklarından öpmeye devam ettim. Her soktuğumda nefesi kesiliyor, dudaklarımı ısırıyordu. İkimiz de zevkin doruklarına çıkmıştık ama bacaklarım tutmaz olmuştu. Yere indirdim. Dudaklarından tekrar öptükten sonra rafın olduğu köşeye doğru domalttım. Yumuşak kalçasına tokadı basıp amına yarım kaldığım yerden sokmaya başladım.

Devam et! Sik beni!

Bu sesler karşısında benden de hırıltılar yükselmeye başlamıştı. Aslan gibi teyzemin amında kükrerken ohh demeye bende başlamıştım. Çünkü teyzemin orgazmıyla birlikte içine tüm döllerimi bıraktım. O kadar yorulmuştum ki kendimi yere doğru bıraktım. Peşine teyzem de kucağıma oturdu. Nefes nefeseydik.

Süpersin, süper bir kadınsın. Tapıyorum sana!

Düşündüğümden çok daha zevkliydi. Ne yaptık farkındasın değil mi?

Tabularımızı yıktık, kozamızdan çıktık! Canımız ne istediyse onu yaptık. Pişman mısın?

Hayır…

Tekrar öpüşüp yarı sevişerek yarı duş alarak banyodan çıktık. Havluya sardığımız bedenlerle yatak odasına geçtik. Her gece tatmin ettiği eniştemin yatağında teyzemi bir kere daha siktim. Hamarat teyzemin yataktaki marifetleri inanılmaz büyüleyiciydi. Aradığım aşkı teyzemde bulmuştum. Bırakmaya da hiç niyetim yoktu…

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.