Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri KİRAYI ÖDEYEMEYEN KIZLAR BAŞKA BİR YÖNTEM YOKMU DEDİLER

KİRAYI ÖDEYEMEYEN KIZLAR BAŞKA BİR YÖNTEM YOKMU DEDİLER

0

KİRAYI ÖDEYEMEYEN KIZLAR BAŞKA BİR YÖNTEM YOKMU DEDİLER

Ben Hakkı 39 yaşında normal bir adamım, kendime ait bir apartmanım var kiracılarım sayesinde maddi durumum oldukça iyi genellikle öğrenci ve bekarlara kiraya veriyorum. Böylelikle bana da güzel fırsatlar çıkıyor seks konusunda, birde apartmanımda kırklı yaşlarda bir dul bayan var oldukça hoş saatler geçiriyoruz. Sekse düşkünlüğü yüzünden başına gelmeyen kalmamış biri, ama uslanmamış haftada dört beş kez birlikte oluyoruz. Bunlardan önce kısa maceramı anlatmak istiyorum bizim mahalledeki bakkal Naci, tam bir piç ve kılıbık bir adamdır karısından ölesiye korkar ama hiçbir şeyden de geri kalmaz.

Naci bir gün dükkanın önünde kara kara düşünüyor belli bir derdi var, yanına gittim ne oldu Naci dedim sorma Hakkı ödemelerim var para yok veresiyeleri toplayamadım, karım beni bu sefer vurur dedi. Naci güzel ve bakımlı bir kadın ile evliydi çoktan beri gözüm vardı bu benim için aslında Naci ye oynayacağım bir oyun olacaktı, karısını sikmek için bir fırsat karısı Oyayı tanırım parasız kalmaya dayanamayan bir yapıya sahip sertliği asabi oluşu. Kocasına her şey düzelir Naci deyip soluğu Oyanın yanında aldım durumu anlattım Oya çok kızmıştı. Geberdi cem o adamı diyordu ben ise Naci ye zarar vermen neyi halledecek dedim, oysa ben size yardımcı olurum bugün yapılacak ödemenin parasını veririm dedim.

Oya neye karşılık bu iyiliği yapacaksın dedi, bilmiyorum mahallemden birisinin başı derde girsin istemem dedim. Saçmalama dedi amacın nedir açıkça söyle bende tamam her şeyi açıkça söyleyeceksek seni istiyorum Oya dedim. Ne zamandır seni hayal ediyorum sen beni rahatlat bende seni dedim. Oya biraz düşündü parayı verecek misin dedi, hemen verebilirim dedim tamam o zaman sana istediğini vereceğim o zaman dedi. Ama bunu zorlamayla istemiyorum bir aşkla benimle birlikte olacaksın bir fahişe gibi değil tamam dedi, yatak odasına geçtik Oya gerçekten bir aşkla sevişiyordu benimle.

Oldukça tatlı bir amı vardı Oyayı amından ve götünden siktim üç saat den fazla sikişmiştik istediği parayı verdim evime gittim. O gün boş olan giriş katını tutmak isteyen iki tane kız geldi. Bekar olduklarını 25 ve 26 yaşlarında olduklarını söylediler kızlar oldukça güzel ve seksiydiler. Yuvarlak kalçaları iri memeleri beni benden aldı, evi gezdiler tamam dediler kaparo veremeyeceklerini söylediler bu kadar seksi iki kızı kıramazdım tamam dedim. Eve taşındılar her şey normal gidiyordu. Kiramı gününde getiriyorlardı pek suratıma bakmıyor selam bile vermiyorlardı, resmen paramızla oturuyoruz diyorlardı beş ay geçmişti.

Kira gelmedi bende gidip istemedim çok erken sallamaya başladılar dedim, ama aklımda o kızları sikmek hep vardı bu kiranın gelmemesine sevindim bile diye bilirim, kızlar bana tam üç ay kira vermedi. Artık duramazdım kapıyı çaldım Alev açtı kapıyı hemen arkasında da Leyla vardı, niye geldiğimi anlamışlardı kızlar hayırdır dedim üç aydır bana uğramıyorsunuz. Bizi işten çıkardılar yok paramızı vermediler gibi mazeretler uyduruyorlardı ne yapacağız o zaman dedim. Böyle olacaksa boşaltın evimi diyordum sıkıştırmak işime geliyordu. Süreci hızlandırıyordum Alev yarın getireceğim tamam dedi bekliyorum dedim.

Getiremeyeceğini biliyordum iki seçenekleri vardı ya evimi boşaltacaklardı yada beni boşaltacaklardı. Bu arada bakkal Naciye de birikmiş borçlarının olduğunu öğrendim bu benim için süper bir fırsattı, kızları her yerden vuracak istediğimi alacaktım. Akşam olmuştu kızlar ikisi de bana gelmişlerdi. Belli paraları yoktu konuşmaya başladılar, bize biraz daha müddet verebilir misiniz en kısa zamanda ödeyeceğiz falan kızlar bakkala da çok borç yapmışsınız dedim. İsterseniz ben o borcunuzu ödeye bilirim sizin dedim, çok iyi olur dediler sonra kendi aralarında fısıldaşıp bana döndüler biz bu paraları size ödeyemeyiz bu borçları kapatmanın başka bir yolu var mı diye sordu Alev, var tabi ki dedim ama ikinizle beraber kapatabiliriz bu borcu dedim.

Leyla ben bakireyim dedi Alev bende sorun yok dedi, benimle kapata bilirsek iyi olur diyordu fark etmez dedim arka deliğini yaparım bende deyip yatak odasının kapısını gösterdim. Gidip soyunun dedim kızlar birbirlerine bakıp başka çareleri yokmuş gibi odaya geçtiler, on dakika sonra gittiğimde çıplak bir şekilde bekliyorlardı. Kızların vücut yapıları oldukça güzeldi spor ile ilgilendikleri beliydi, yanıma gelip beni soyun dedim yanıma geldiler. Alev ile öpüşmeye başladık Leyla pantolonumu çıkarıyor sikimle oynuyordu ikisini de önümde diz çöktürmüştüm yalayın diyordum yalamaya başladılar.

İşlerini bilen kızlardı Leyla yı yatağa çıkarıp domalttım götüne dayamıştım eliyle tuttu götümü sikme çok acır ben bakire değilim amımı sikebilirsin diyordu. Amına dayamıştım içine almaya başladı. Alev ise yanına domalmıştı ikisinin de amını sikiyordum zevk iniltileri bile beni tahrik etmeye yetiyordu, diri vücutları harika memeleri vardı. Kızlar sert sikişmek istiyorlardı elimde geleni yapıyor bütün gücümü harcıyordum. Alev Leyla yı yatırıp üstüne çıktı hadi bırakma sik diyordu önümde, iki tane taze amcık vardı ondan çıkarıp ona sokuyordum kızlar boşalıyordu. Birbirleriyle öpüşüp amlarını okşuyorlardı, artık boşalma vaktim gelmişti yere diz çöktürdüğüm kızlar elleriyle sikimi okşayarak beni boşaldılar. Artık her ay gelip düzenli bir şekilde amlarıyla kira ve bakkal masraflarını karşılıyorlar…