Ana Sayfa ENSEST KOCASINDAN MEMNUN OLMAYAN KADINLAR KLÜBÜNDE SİKİCİYİM

KOCASINDAN MEMNUN OLMAYAN KADINLAR KLÜBÜNDE SİKİCİYİM

0

KOCASINDAN MEMNUN OLMAYAN KADINLAR KLÜBÜNDE SİKİCİYİM

Ben Ekrem 26 yaşında uzun boylu sarışın yakışıklı bir gencim, başıma öyle bir talih kuşu kondu ki sizlerle paylaşmak isteğim arttı anlatacağım konu tamamen gerçek ve her erkeğin arzuladığı bir durum. Askerlik görevimi yapıp evime döndüğümde kendi işimin patronu olacağım dedim, kimsenin yanında çalışmam artık diyordum. Haliyle sermayeye ihtiyacım vardı ailemin maddi durumu ortadaydı kirada yaşıyor geçim derdine düşmüşlerdi, o yüzden artık bedavaya kimseye uşaklık yapmam dedim. Mahalleden yakın arkadaşım Bora ile kendimize bir iş kuracaktık ikimizde de sermaye olmadığından bulmanın peşine düştük.

Birkaç yakın arkadaşımıza gittik borç yollarını denedik bankalar falan derken bir yol bulamıyorduk, aklımızda güzel işler vardı az bir sermaye ile girecek yolumuzu bulacaktık. Ama sıkıntılı süreç bizi bu düşüncemizden uzaklaştırmaya başlamıştı, arkadaşımın bir gün geldi yaşlı ve zengin kadın avına çıkacağız dedi. Bana bu düşünce saçma gelmişti o işi biz yapamayız yaptırmazlar ayrıca dedim, biz bir şansımızı deneyelim dün gece çok araştırdım internet siteleri var güvenilir yerler dedi. Hiç içime sinmiyordu ama üye olmuştuk o gün içinde bana bir bayandan telefon geldi.

Zengin bir muhitte oturuyordu bana resimlerini falan gönderdi seni beğendim görüşmek istiyorum dedi, arkadaşım ile konuştum bende biriyle konuştum dedi. Siteye görüşme için para yatırmamız lazımdı söylenenleri yaptık parayı yatırdık, bayan beni tekrar aradı sana evimin adresini vereceğim yanıma gel bu akşam dedi. Aslında başlarda hiç umudum yokken bir anda ümitlenmiştim akşam için hazırlanmış giyinip adrese gittim, ellili yaşlarda bir kadın açtı kapıyı gel yakışıklım dedi. İçeri girdim içimde biraz korku vardı açıkçası durumun farkında değildim, konuya hakim olan kadındı, oturma odasında oturuyor sohbet ediyorduk.

Alkol almaya başladık seksi kıyafetli kadın yavaşça yanıma yaklaşıyor şu üzerindeki fazlalıkları çıkar aşkım diyordu, ben soyundukça oda soyundu bende sadece bir külot kalmıştı kadın ise tamamen çıplak idi sikimi okşamaya başladı. Umarım verdiğim paraya değersin deyince kızgın bir şekilde seni öyle bir sikeceğim ki götünün üzerine oturmayacaksın dedim, kucağımda oturuyor sakin ol bebeyim deyip elleri ile besliyordu beni. Memelerini okşamaya başladım kucağıma alarak yatak odan nerede senin sikilme zamanın gelmiş artık dedim, üst kata çıkar beni dedi yukarı çıktık kıpkırmızı bir odası vardı.

Hemen yatağa atıp amını sertçe okşamaya başladım inliyor acıtıyorsun yavaş ol lütfen diyordu, ben ise tamamen sertleşmenin peşindeydim sikimi çıkarıp açmak istemediği ağzına zorla sokmuş gırtlağına kadar sokuyordum. Yavaş ol hayvan öldüreceksin beni diyordu istediğin bu değil mi orospu deyip suratına tokattı patlattım, sakin ol erkeğim diyordu sertçe arkasını cevirdim götünü yalamaya başladım. Yaşlı kadın resmen bana yalvarıyor yapma aşkım sakin ol diyordu, ben siki götümden alamam yapma yırtarsın diyor ben ise hiç umursamadan götüne dayıyordum.

İçine girmeye başlamıştım bile çığlıkları yalvarmaları halen kulaklarımda çınlar dibine kadar oturtup pompalamaya başlamıştım. Taşaklarıma kadar oturttum artık kadının gözlerinden yaşlar gelmeye başladı bütün gücümle götünü sikiyordum, üzerine tamamen yattım nefes bile alamıyordu sadece amımı sik artık diyebildi. Bacaklarını ensesine kadar getirip iki deliğini de ortaya çıkardım amını ve götünü parçalıyor bildiğim bütün pozisyonları uyguluyordum, yatağın efendisi ben olmuştum yatak dan aşağıya atladı yeter parçaladın diyordu.

Ben saçlarından yakaladığım kadının ağzına vermiş sikmeye devam ediyordum, ve ağzına boşaldım yere uzanan kadın amını ve götünü okşuyordu. Çok acıttın tatlım canımı resmen parçaladın beni bebeyim dedi, daha bu bir şey değil dedim sabaha kadar benimsin aldığım parayı hak ederim ben dedim. Beraber duş alıp tekrar odaya indik sana bir iş teklifim var dedi, nedir dedim benim bir mekanım var kocasından memnun olmayan kadınların takıldığı bir yer dedi. Ben ne yapacağım orada dedim istediğini beğendiğini bugün bana ne yaptıysan aynısını da ona yapacaksın dedi, çok iyi para kazanırsın yoluna bakarsın dedi.

Aslında bu benim için büyük bir işti kısa yoldan paramı kazanıp hayalimi gerçekleştirmekti, yalnız bir arkadaşım var oda benim kadar yakışıklıdır dedim onu da alırsanız olur. Tamam dedi kadın yarın akşam verdiği adrese gelin ikinizde dedi, ertesi gün gidip resmen iş başı yaptık. O akşam iki tane mutsuz kadını mekandan mutlu gönderdim yaklaşık bir yıldır buradayız aileme büyük bir ev satın aldım, maddi durumum çok iyi biz arkadaşımla işimizi bulduk artık maceraya gerek yok…