Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri KUMARHANEDEKİ KADIN MASAYA AMINI BASTI

KUMARHANEDEKİ KADIN MASAYA AMINI BASTI

0

KUMARHANEDEKİ KADIN MASAYA AMINI BASTI

Merhaba ben Nadir 28 yaşında uzun boylu geniş omuzlu kaslı vücutlu bir korumayım, genellikle kumarhane ve özel partilerde hizmet veriyorum. Para konusunda oldukça bonkör olan bu yerlerde seks konusunda da hatırı sayılır bir bolluğa sahip, bir arkadaşım sayesinde başladığım şirketten ayrılıp kendi başıma işler almaya başlamıştım. Piyasada biraz adını duyurmak bu işten oldukça iyi kazanç sağlamanıza yardımcı olur, kısa sürede kendime bir daire satın almıştım birde güzel bir araba. Bide güzel ve seksi bir sevgilim vardı partilerde barmenlik yapıyor ve organizasyon işiyle uğraşıyordu.

Çoğu işi bana sevgilim Bengü ayarlardı komisyonunu da almayı ihmal etmezdi tabi ben sonradan yatak da onu çıkarırdım, değişik ve karışık bir çevresi vardı. Zenginler travestiler iş adamları ne ararsan bulunurdu portföyünde, zengin teyzelere erkek striptiz bulur partiler düzenlerdi. Bengü nün değerli bir müşterisi bir gün seninle bir grup seks yapmak istiyorum bize bir erkek bul demiş, Bengü eve geldi orospu benden ne istiyor sanki ben tepside dağıtıyorum diyordu. Ne yapmayı düşünüyorsun dedim buraya getireceğim ikimizi de sikersin dedi, bedavaya yapmam demiştim tamam para veririm dedi.

Ellili yaşlarda zengin bir kokanaydı Bengü eve getirdi ben ise ilişkimiz bir zarar görmesin diyordum Bengü ye bana güzel işler ayarlıyordu, ondan ayrılmak işime gelmezdi. Merak etme hiçbir şey olmayacak sonuçta bu bir iş dedi, kadını o gün eve getirdi yaşına rağmen oldukça fit bir kadındı. Bengün hemen başlayalım demişti kadın ise acelen ne önce bu yakışıklı ile tanışalım bir şeyler içelim dedi, Bengü kıskanmıyorum diyordu ama gerçekten gözlerinden alev çıkıyordu. Beraber bir şeyler içip ortamı ısıttık ben sürekli Bengü ile ilgileniyordum rahatlamasını sağlıyordum, bana şu orospuya biraz ilgi göster dedi.

Kadınla ilgilenmeye başladım ikisi ile öpüşüyor amlarını okşuyordum, odanın içinde inleme sesleri tavana kadar gidiyordu. Kadın artık dayanamıyorum deyip bana sakso çekmeye başladı Bengü sinirlenmişti kulağına sorun yapacaksan bırakalım dedim. Hayır deyip oda saksoya katıldı iki kadın birden bana sakso çekerken ben ise götlerini okşuyordum, soyunmuştuk ikisini de domaltıp sikmeye başladım sanki birbirleri ile yarışıyorlardı birbirlerinin sesi bastırmaya çalışıyorlar, inlemek yerine çığlık atıyorlardı. İkisini de sikip ağızlarına boşaldım yaşlı kadın Helen sikilmek istiyordu.

Bengü ise bu kadar yeter dedi ve kadını yolladı aradan iki gün geçmişti Bengü ile aramız oldukça iyiydi beklediğim kıskançlık olmadı, iki gün sonra Bengü beni aradı bir kumarhane işi var koruma olarak parası da iyi gider misin dedi. Uzun süredir iyi bir iş çıkmamıştı tamam dedim adresi ve saatti mesaj attı bana, hazırlıklarımı yapıp kumarhaneye gittim illegal bir yerdi. Böyle yerler sorunlu oluyordu aslında polis baskını falan parası iyi olduğundan kabul ettim, kibar bir işletmecisi vardı sıkıntılı bir yerde değildi. Bana üç günlük bir iş dedi tamam dedim işim kapı ağzında bekleme olmayacak içerde gezinecektim.

İşler iyi gidiyor kavga dövüş yaşanmıyordu nezih insanlar geliyor kumarını oynayıp gidiyordu, benim için sıkıntı olmuyordu. Son gecemdi patron geldi yarın taşınacağız sana uyarsa sende gel dedi, ben ise hiçbir yere bağlanmıyordum. Gelemem dedim gece yarısı olmuştu rulet masasında yirmili yaşlarda bir kız kumar oynuyordu, oldukça fazla borçlanmıştı. Patron bu kızı gözden kaçırmayın dedi babası fabrikatör paramızı alırız demişti, genç kız ise kaybettikçe inatla oynamaya devam ediyordu. Artık sana kredi vermeyeceğiz dediler masada beş erkek vardı önlerindeki fişlerden oldukça zengin oldukları belliydi.

Genç kız ayağa kalkıp vücudunu göstererek kendimi ortaya koyuyorum dedi, kim bana kumar oynamam için kredi verecek deyince yanındaki yaşlı adam ne kadar istiyorsun dedi. Şaşırmıştım kumarhanelerde çok şey görmüştüm ama böylesini hiç görmedim, kız adama baktı sen olmasın dayı dedi. Yanına yaklaştım sana beş bin veririm demiştim tamam dedi o gün aldığım bütün parayı kıza verdim, on dakika içinde parayı bitirmişti ben ise peşinde dolaşmaya başladım. Patronun yanına gittik önce kız bu işleri biliyordu senedi verin imzalayayım yarın babamdan tahsilatınızı yaparsınız dedi.

Senet ortaya çıktı aldığı paranın iki katı yazıldı kız imzaladı senedi sana bana döndü şimdide sana borcumu ödeyeyim demişti, patron bana tamam artık bizde kapatıyoruz sen çık deyince genç kızı aldığım gibi yakın bir otele gittim. İçeri girer girmez öpüşmeye başladık ben bir duş alacağım dedi, gel sende yanıma beraber girelim dedi. İkimiz beraber duşa girmiştik bana sakso çekmeye başladı seni burada boşaltayım ki uzun sik beni dedi. Fahişe işini biliyordu beni duşta boşalmıştı odaya geçtik yatağa uzandık, biraz dinlenmiştik tekrar saksoya başladı ben ise bacaklarından kaldırıp üzerime aldım amını yalıyordum.

Zevkten inleyen kız sikimi tamamen yutuyor devam et aşkım diyordu üzerime çıkıp sikini amına dayadı, içine alırken üzerimde zıplıyordu. Bir süre sonra üzerimden atıp domaltmıştım götüne baş parmağımı sokup amını sikmeye devam ettim. Kucağıma alıp ayaklarını yerden keserek sikmeye devam ediyordum tam anlamıyla bir porno yıldızı gibiydi, her pozisyona giriyor beni mutlu etmek için her yolu deniyordu. Sikiş bitmiş memelerinin üzerine kendi eliyle beni boşaltmıştı, o gece otelde sabahladık seks hiç aralık vermeden devam etti. Eve geldiğimde Bengü uyuyordu hemen yanına yattım ve bir daha da o kızı görmedim…