Mature Azgın Müşterim Beni Paraya Boğdu

Mature Azgın Müşterim Beni Paraya Boğdu

Mahalleden tanıdığım bir ablanın da yardımıyla masörlüğe merak salmıştım. Sarışın sex hikayeleri yaşatacak kadar eğlenceli bir sektör olduğunu da itiraf etmek gerekirse yeni yeni öğreniyorum. Bakmayın buralarda takıldığıma, ziyadesiyle süt çocuğuydum. Masörlük ortamıyla birlikte yavaş yavaş açılmaya başladım. Aldığım eğitimin sertifikasıyla ilk işimi 19 yaşında masaj salonunda başlayarak deneyimlemiş oldum. Biraz lüks bir yerdir. Gelen müşteriler son derece elitti. Genelde de erkek müşterilere masör, kadınlara da masözler bakıyordu. Yani öyle hayal ettiğiniz tarzda fanteziler söz konusu olmuyordu. Çift olarak gelenler de oluyordu. Milleti rahatlatmak öyle harikulade bir şey diyemeyeceğim ama parası da iyiydi. En azından o aşamada yapabileceğim en iyi işti. Sonrasından mature azgın müşterim beni paraya boğdu başlıkları açabilir hale gelmemin nedeni ise tek çalışmaya başlama kararımdı.

22 yaşına girmiştim. Geçen 3 yılda gerçekten çok farklı müşteri portföyüm oldu. O ilk masaj salonunda eğitim seminerleri de oluyordu. Tayland masajından tutun da İsveç masajına kadar her türlü tekniği öğretmişlerdi. Bir de gelen müşterilere masaj nasıldı diye form dolduruyorlardı. Bu formlarda da bana karşı çok fazla güzel dönüş vardı. Bu yüzden üzerime yatırım yapmaktan kaçınmadılar. Maaş da git gide çoğalınca biraz daha rahat bir muhitten ev tutmuştum. Aklımdan mature porno hikayeler bile geçmiyordu çünkü düzenim iyiydi. Altıma aracımı bile çekmiştim fakat iş arkadaşlarımdan biriyle yumruklu kavgaya girişince ikimizin de gözünün yaşına bakmadan kovdular. O salondan sonra pek dikiş tutturmadım. Kalifiye personeldim ama şansıma mıdır nedir çok kötü yerlere denk geldim. Sırf mecbur olduğum için bir süreliğine çalıştığımda oranın mutlu sonlu bir yer olduğunu öğrendim. Müşteri portföyüme bu sefer yaşlı, yarak isteyen kadınlar da dahil olmuş oldu. Başlarda reddetsem de kabul etmeye başlayınca ciddi paralar kazandım.

Mature Azgın Müşterim Beni Paraya Boğdu Para Mı Lazım?

Mature Azgın Müşterim Beni Paraya Boğdu Para Mı Lazım?

Tekrardan bahsetmeyeceğim o süreci! Evden bile çıkamadığımız için elbette işsiz kalmıştım. Köşeye ayırdığım parayı harcamakla kalmayıp arabamı da satmak zorunda kaldım. Yavaş yavaş yasaklar kalkıp, normalleşme başladığında ise ilk yaptığım şey masörlük ilanları vermek oldu. Gördüğüm her foruma kendimi tanıtırken biri tarafından arandım. Sana özel site yapalım mı diye sormuştu. Kabul etmemin üzerine işlerim katlanarak arttı. Normal masaj için arayanlar vardı ama büyük bir kısmı da fantezi arayan tiplerdi. O zamanlar manasıyla mature seks hikayeleri yaşamaya başlamıştım, yalan yok. Bu yaşadıklarımı kitaplaştırmayı, roman yazmayı düşündüm. Fakat o kadar iyi bir yazar olmadığımı anlamam uzun sürmedi. Bir yandan da baymıştı ki bu siteyi keşfettim. Şimdi de başımdan geçenleri ara sıra girip burada paylaşacağım.

Çok tatlı konuşan bir hanımefendi tarafından aranmıştım. Ücret bilgilerini almış, eve geliyor musun diye sormuştu. Normalde kendi yerimde hizmet etmek daha kolay ve konforluydu ama ısrar edince tabi ki gelirim dedim. Bu tarz talepler için hazırda bulundurduğum portatif masaj setimi yanıma aldım. Çağırdığım taksiyle verdiği adrese doğru yola koyuldum. Ücretin yarısını önden almıştım. Çünkü böyle arayıp gel diyen, gittiğimde kapı duvar karşılaştığım çok oluyordu. Hiç riske girmemek için para isteyince haliyle çoğu dolandırıcı olduğumu sanıp kapatıyordu telefonu. Yola çıktığımda az çok mature adult hikayeler yaşayacağımı anlamıştım. Kadının ses tonu, tınısı bile azgınım diye bağırıyordu.

Merhabalar

Merhaba, Sertap hanımla masaj randevumuz vardı ama…

He evet, buyurun lütfen. Kendisine ben haber vereyim, sizler salonda bekleyin.

Kapıyı açan ve sohbet ettiğim kişi orta yaşlı bir hizmetçiydi. Zaten gittiğim muhit bildiğin zenginlerin oturduğu bir yerdi. Başka türlüsü beklenemezdi.

Buyurun, sizi bekliyor.

Peşine takılmış merdivenlerden yukarı doğru çıkıyorduk. Üç katlı bir villaydı. Kadın çalışma odasındaydı. Hizmetçi kapıyı tıklatıp, içeriye girdi. Beni de buyur edip odadan çıktı.

Hoş geldin canım, Bayram’dı değil mi isim?

Evet efendim.

Beni süzüyordu. Farklı değildim, ben de onu süzüyordum. Yaşı rahat 50 vardı ama o kadar göstermemek için görüp görebileceği her türlü estetik operasyonu görmüştü. Dudaklarında dolgu vardı ama abartı değildi. Burnu dümdüz ve ufaktı. Kaşları, yüzü gerdirilmişti, çok belliydi ama yalan yok, güzel bir yüzü vardı. Memeleri de silikonluydu büyük ihtimal ama üzerinde kırmızı simli elbisesi varken bunu anlamak hiç de kolay değildi. Mature +18 hikayeler için karşılıklı süzme eylemlerimiz son bulunca:

Canım, ücretin zarfın içinde. İstediğinden çok daha fazlası var. Güzelce rahatlamaya ihtiyacım var…

Telefondaki sesinde hissettiğim o azgınlık tınısı bu söylemiyle aslında onaylanmış oldu. İçimden hiç merak etme soktuğumun maturesi, seni zevke boğacağım demiş olsam da ağzımdan:

Merak etmeyin efendim. Üç yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Kuş kadar hafifleyeceksiniz.

Güzel, iddialı insanları severim! Dediğin kadar varsan fazlasını da kazanırsın merak etme.

Çalışama odasının kapısını açmış, beni de peşine takarak yatak odasına götürmüştü. Aklınızda hemen ufak bir oda canlanmasın. Villadaydık! Yatak odası bile benim evimin tümü kadardı.

Canım sen buraya kurul, ben de hazırlanayım.

Tamam efendim.

Mature Azgın Müşterim Beni Paraya Boğdu Mutlu Son İstedi!

Mature Azgın Müşterim Beni Paraya Boğdu Mutlu Son İstedi!

Kıyafetlerinin, takılarının kısacası giyinme odasının olduğu yere doğru gitti. Kapısı filan yoktu, fakat ileride solda kalıyordu. Görebilmem için peşinden gitmem gerekiyordu. O yüzden bana verdiği talimat üzerine portatif katlanabilir masaj sehpamı kurdum. Havluyu, yağlarımı da çantadan çıkarıp köşeye koydum. Azgın mature erotik hikayeler yaşamak için tam anlamıyla hazırdım. Kafamı çevirmiş, gittiği yere doğru bakarken üzerinde simsiyah saten bir sabahlık varken bana gelmeye başladı. Gülümsedim… Attığı her adımda memeleri de kendini belli ediyordu. Yanılmıştım, silikon değil tamamen orijinaldi. Çünkü hafif sarkık ve büyük olduğu anlaşılıyordu. Kadından resmen asalet akıyordu arkadaş. Matureydi ama erkeğini sertleştirmemesi imkansızdı.

Masaj sehpamın yanına gelmiş, üzerindeki sabahlığın kuşağını yavaşça çıkarıp bedeninden aşağıya yer çekimine bırakmıştı! Sırtı dönüktü, kalçası tamamen ortadaydı. Belli, spor yapıyordu ama bedeni yaşına ihanet etmekte zorlanıyordu. Geniş götünde hafiften sarkmalar başlamıştı. Biraz daha kilo alsa belki onlar da gözükmezdi ama daha kötü olurdu bilemiyorum. Sarışın teniyle beni etkilemeye yetmişti. Elbette sikimi kaldırmamıştı ama güzeldi. Yüzüstü uzanmıştı koltuğuma ki memelerini de bu sayede görmüştüm. Kalçasına nazaran mükemmeldi! Nice genç kadında böylesi yoktu ya da bana çok güzel görünüyordu bilemedim.

Köşedeki havluyu kalçasına koydum. Böylelikle uzandığında pörtleyen, buradayım diye bağıran amını da kapatmış oldum. Tam olarak vajina dudakları çıkıntılıydı ve kararmıştı. Normaldi bu yaşta ki genç kızlarda bile oluyordu. O kadar am, göt, meme görmüştüm ki artık bunlar beni başlı başına erekte etmeye yetmiyordu. Fakat matureyle sikiş hikayesi yaşayacağımı da hissettirmişti. Her şeyden önce bildiğim tüm tekniklerle ona hayatının en iyi masajını yapmam gerekiyordu. Keza ilk beş dakikada ‘gerçekten iyisin’ dedirtmeyi başarmıştım. Sırtından ayaklarına geçmiştim. Ayaklarına uyguladığım teknikle sırtındaki ağrıyı bile geçirmeyi biliyordum. Ara ara gelen ‘ohh’ seslerini de duyabiliyordum. Yağlarımın etkisiyle kolayca bedeninde parmaklarımı gezdirmeye devam ediyordum. Yavaşça bacaklardan kalçalara doğru geçtim. Kalça için öğrenmiş olduğum teknikleri uygularken de bacak arasına doğru parmaklarımı geçiriyordum. Vajinasına girmiyordu ama klitorisine, vajina dudaklarına değiyordu. Ben her elimi oraya götürdüğümde bacaklarını biraz daha açıyor, ‘ohh’ sesi çoğalıyordu. Arkasıyla işim bitmişti, sıra yüz üstü dönmesine gelmişti.

Şimdi sırt üstü uzanabilir misiniz?

Seve seve, daha şimdiden rahatladım.

Masada dönmüş, sırt üstü uzanmaya başlamıştı. Göğsünden başlamıştım. Masajın içine dahil olduğundan memelerini dilediğim gibi avuçlayabiliyordum. Meme uçları ilk zamankine göre daha sert ve dik duruyordu. Tahmin ettiğim gibi azmıştı. Göğüslerinden yavaşça vajina bölgesine doğru ilerledim. Bu sefer sadece sadece bacaklarına değil, ıpıslak olmuş vajinasına da parmağımı geçiriyordum. Her soktuğum parmakta bacakları kasılıyor, ‘devam et’ demekten kendini alıkoyamıyordu. Sesi, memesi ve sulanmış vajinası artık beni kaldırmaya başlamıştı. Artık masajı bırakmış resmen vajinasını parmaklıyordum. Bacaklarını öylesine kasıyordu ki elini artık sikime doğru getirmişti. Kalktığını anlayınca ‘sik beni!’ talimatını vermesi beraberinde gelmişti. Altımdakini sıyırıp kalkan sikimle:

İkimizi birden taşıma, yatağa geçelim!

Hadi…

Hızlıca yerinden kalkıp elimden çekiştirerek yatağa geçmişti. Yağlı vücuduyla yatağa uzanmış, beni de üstüne çekmişti. Mature Sikiş hikayesi oku deyip gelmiş kişiler böylesi bir seksi hayaları boyunca yaşamamıştır. Kadın matureydi ama gerçekten çok yetenekliydi. Gerek bedeniyle gerek muamelesiyle yaşını unutturuyordu. Amında her gidip gelişimde kendimden geçecek gibi oluyordum ama en önce çuval gibi olmuş amını yeterince sikip orgazm etmem gerekiyordu. Hızlanarak devam ederken inlemelerinin desibeli de artıyordu.

Devam et!

Sik beni!

Yalan yok ben de arada zevke gelip ohh ki mature müşteri sex hikayeleri dediğin tek taraflı olmazdı. Karşımda savrulan memelerini apazlamıştım. Rujlu dudaklarını dudaklarımda gezdiriyor, arada boynunu öperek sikmeye devam ediyordum. Yatak da öyle rahattı ki bir ben sokuyorsam bir de o beni ittirip sokuyordu. Yağlı bedenide rahatça gidip geliyordum. Daha fazla karşı koyamamış ve orgazm olmuştu. Fakat hız kesmeden devam ettikçe ikici orgazmını da üstüne yaşaması uzun sürmedi. İkimiz birden boşalmıştık!

Memnun kaldınız mı?

Tahmin ettiğinden çok daha fazla

Eğer on dakika içinde tekrar beni sikecek hale gelirsen dört katını veririm. Her orgazmım için bir o kadar daha vermeye hazırım.

Beş dakika bile yeter merak etmeyin.

Başucunda duran sulardan içip çoktan sevişmeye başlamıştık bile… Mature azgın müşterim beni paraya boğdu diye başlık attım ama gerçekten beş saat boyunca sevişip sikişmeye devam ettik. Sikim ağrıyana, taşaklarıma sancı girene kadar sikip içine ağzına, yüzüne boşaldım. Evden çıktığımda banka hesabımda yüz bin kadar para vardı ki aylarca çalışmasam yeterdi ama her şey yeni başlıyordu!

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.