Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri MUHASEBECİ NURAY SİKİLMENİN TADINA VARMIŞTI

MUHASEBECİ NURAY SİKİLMENİN TADINA VARMIŞTI

0

MUHASEBECİ NURAY SİKİLMENİN TADINA VARMIŞTI

Ben Demir 38 yaşında hayatın sunduğu bütün güzelliklerden tat almış bir zenginim, zenginliğim aileden gelme bir servet iki kere evlenip boşandım. Karılarım benden çok çekmiştir sekse olan düşkünlüğüm devamlı onları aldatmayla geçerdi. Çoğu zaman seksi arkadaşları bazen kuzenleri sonuçta sikiş varsa kesin ben oradayımdır. Ama her şeyden tat almışsan sıkıntılar başlıyor, bende tadımı aldım deyip artık istişareye çekilme vakti geldi deyip kendime şehirden uzak bir köy hayatı yaşayacağım bir yere gittim. Güzel bir köy evi almıştım tadilatları ile uğraşıyor bahçemi düzenliyordum, kafa dinliyor akşamları rakımı içiyordum.

O kadar alışmıştım ki bu sakin hayata artık şehri düşünmez oldum, işlerimi yöneten muhasebecim Nuray bütün işlerimi hallediyordu. Bir gün imzalanması gerek evraklar var gelebilir misin dedi Nuray, şehre gitmek hiç istemiyordum sen getir buraya birazda tatil yapmış olursun dedim. Nuray ertesi gün gelmişti bir iki gün kalacak işleri halledecektik, hem bu arada ufak bir tatil yapmış olacaktı. Nuray ortamı çok sevmiş işleri hemen halletmiş tatilin tadını çıkarmak istiyordu, evimde güzel büyük bir havuzum vardı. Nuray bikinilerini giymiş havuza giriyor güneşleniyordu, uzun süredir seks yapmamıştım.

Nuray kremli vücudu ile güneşlenirken parlıyordu, sarı bikinisi koca memelerini taşımıyor yerlerinden fırlayacak gibi duruyordu. Sakin olmaya çalıştıkça hormonlarım beni elle geçiriyor sikim pantolonumu delecek gibi oluyordu, Nuray a kasabaya inmem gerekli olduğunu söyledim. Evde erzak bitmek üzereydi alış verişimi yapmış gelmiştim, Nuray ise halen havuz kenarında güneşlenmeye devam ediyordu. Evde kimsenin olmadığı için bikinisini de çıkarmış koca memelerini adeta sergiliyordu, bir süre izledikten sonra Nuray diye seslendim yanındaki havlu ile üzerini örtü ben ise görmemiş gibi içeriye girdim.

Akşam olmuş Nuray ile beraber güzel bir sofra kuruyorduk mangalımızı yaktık etlerimizi pişiriyorduk, bir yandan da rakılarımızı doldurduk içmeye başlamıştık. Nuray gene seksi kıyafeti ile kendini sergiliyordu, bugüne kadar Nuray ile hiç sevişmemiştik aklımdan da böyle bir şey geçmemişti. Ama bugün kesin bu kızı sikeceğim dedim kendime, alkol etkisi ile Nuray daha da seks dolu bir hale geliyordu. Saçlarını açmış sağa sola savuruyor memelerini okşayıp çok sıcak oldu diyordu, bir süre sonra dayanamıyorum artık deyip kıyafetleri ile havuza atladı. Sudan çıktığında göt deliğine kadar her yeri meydandaydı altına külot bile giymemişti, artık sikmek şart olmuştu elinden tutup gel seni serinleteceğim dedim.

Yatak odasına götürdüm klimayı açtım şimdi serinleyeceksin deyip dudaklarından öpmeye başladım, Nuray önce biraz karşı geldi ama sonunda istediğimi vereceği için kendini bana bıraktı. Tamamen ikimizde soyunmuştuk esmer teni iri memeleri yuvarlak götü ile beni sik diyordu adeta, yatağın kenarına oturdum sikimi ağzına verdim. Yalıyordu memelerine sürmeye başladı sen ne zamandır birisini sikmiyorsun şişmişsin dedi. Çok oldu dedim ve yatağa yatırıp bacaklarını ayırdım amına dayamıştım Nuray inleyerek memelerini okşayarak beni tahrik ediyordu.

İçine girmeye başlamıştım Nuray seks konusundaki bütün tecrübelerini gösteriyor sikiş için her türlü alt yapıyı hazırlıyordu. Dibine kadar inmiş sertçe sikimeye başlamıştım Nuray altımda bir yılan misali kıvranarak sik erkeğim parçala beni diyordu. O kadar ateşliydi ki amını içi bile resmen sıcaktan kaynıyordu, içinden çıkıp üzerinde oturdum ve ağzını sikmeye devam ettim. Beni üzerinden atıp kendisi benim üzerime çıkmış sikimi içine almıştı, üzerimde zıplarken memeleri yerinden fırlayacak gibiydi. Kucağıma alıp ayağa kalmıştım belinden kavramış ayakta pompalıyordum Nuray götümden çıkacak yavaş ol hayvan dedi.

Yere yatırıp bacaklarını katlamıştım dibine kadar bütün gücümle çöküyor amını parçalamak için uğraşıyordum. Nuray ın gözleri kaymaya başlamıştı artık resmen bayılacak gibi oluyordu, önümde diz çöktürüp ağzına boşalmıştım. Nuray o hafta benimle kalmıştı her saat başı neredeyse sikişiyorduk, işleri olduğundan gitmişti. Şimdi her ay yanıma geliyor bir hafta boyunca benimle kalıyor Nuray artık benim köy orospum oldu…