Merhabalar, adım Bahar 38 yaşında etine dolgun, yalnız şekilde yaşam sürmekte olan dul kadınım. Seks fantezileri bakımından çok sayıda ilişkilerim olmasa da, nakliyeci Ayhan ile sikişmemiz bayağı sert olmuştu.
Kendime ait bir reklam ajanstım vardı. Ufaktan çalışmalar yapıyor, kendimi geçindirecek kadar paralar kazanıyorum. Uzun zamandır kiracı olarak oturduğum ofisten artık taşınma zamanım gelmişti. Kredi çekerek kendime ait bir ofis almıştım. Gayet nezih bir ortamda ve lüks bir blokta yer alıyordu. Tek başıma ofisimi taşımak mümkün olamayacağı için, internet üzerinden nakliyeci firmalarını tek tek telefon numaralarından arayarak fiyat araştırması yapıyordum. Ayrıca firmaya ait internet sitesi üzerindeki müşteri yorumlarına da dikkat ediyordum. Birkaç firma ile görüşme yaptıktan sonra en uygun fiyatı veren nakliyeci ile anlaşma sağladım. Bir şirket değildi, ancak uygun fiyattan taşıması benim için iyi olacaktı. Telefonda görüştüğüm kişinin ismini de not ederek telefonu kapattım. Artık ofis taşıma işini de halletmiştim. Nakliyeci Ayhan akşama doğru ofisten çıkacağım anlarda ofisime gelmişti. Taşınacak olan eşyaları not ederek, sigortalı şekilde taşıdıklarını belirtiyordu. Bende ofis içerisindeki eşyalarımı tek tek gösteriyordum. 2 odanın ikisi de eşyalarım ile doluydu. Ayhan gülümseyerek eşyaların çokluğu karşısında biraz tebessüm etmişti. Bende durumu anladığım için idare ettirmeye çalışıyordum.
Arşiv olarak kullandığım odaya geldiğimizde masanın kenarından geçerek dolapları göstermek istiyordum. Tam o esnada masanın üzerindeki dosyaya elim takılmış yere düşmesine neden olmuştu. Hemen eğilerek alıp yerine koymak istedim. Ancak nakliyeci Ayhan hemen arkamda durduğu için kalçalarım kendisine temas etmişti. Hemen toparlanarak durumu geçiştirmek istedim. Ancak bana sikecek gibi gözleriyle bakması durumu farklı boyutlara doğru taşımaya başlamıştı. Masanın kenarında ayakta duruyordum. Ofiste ikimizden başka kimse olmadığı için Ayhan rahat bir şekilde hareket ederek dibime kadar sokuldu. Benden nasıl bir tepki geleceğini test etmek istiyordu. Ancak bende seks konusunda istekliydim. Çünkü uzun zamandır sikişmediğim için doluydum. Orgazm olmak ve rahatlamak istiyordum.
Bana temas kurmaya başladığı anlarda hiç ters tepki vermedim. Elini gömleğim üzerinden göğüslerim üzerinde gezdiriyordu. Bende elinin üzerine bastırarak göğüslerimi sıkmasını istiyordum. Masanın üzerine oturdum ve nakliyeci Ayhan’ı dibime kadar çektim. Dudaklarından öperek üzerimdeki kıyafetlerimi çıkarmasını istiyordum. Kendi elleriyle beni soyması daha cezbedici olacaktı. Önce gömleğimi ardından altımdaki sutyenimi çıkarttı. Artık sadece altımda eteğim kalmıştı. Onuda benime kadar çekmiş, bacaklarımın arasına geçmişti. Boynumdan öperek göğüslerimin ucuna kadar indi. Göğüs uçlarımı emdiğinde gerçekten çıldırıyordum. Hafif şekilde bende zevk aldığım için inlemeler başlamıştı. Çıkarttığım inleme seslerini Ayhan duydukça daha çok göğüs uçlarımı ısıracak düzeyde yalıyordu. Bende kafasına elimi atıp saçlarını yolacak gibi tutuyordum. Ayhan sadece göğüslerim ile kalmamıştı. Araladığı bacaklarımdan külotumu da çıkarttı. Kılsız amcık üzerine dil darbeleri atmaya başladı. Gerçekten mükemmel şekilde beni yalıyordu. Her yerimi yalamasından sonra birde amcık üzerinde oral seks yapması tam zevkin doruklarına çıkartmıştı.
Amcık üzerinde dil darbeleri ile beni yaladıktan sonra yeniden doğruldu. Masanın üzerinden beni kaldırarak bu sefer kendisi oturdu. Benimle sevişirken kalkmaya başlamış olan sikini çıkartarak, kafamı üzerine doğru bastırdı. Kalın siki ağzıma öyle bir sokmuştu ki gırtlağıma kadar girmişti. Ancak zevke geldiğim için ben devam etmesini istiyordum. Bir amcık siker gibi gırtlağıma kadar soktuğu kalın yarak ile ağzımı sikiyordu. Çok fazla şekilde sulanmış, artık çıldıracak düzeydeydim. ‘’Hadi Ayhan sik beni artık parçala’’ şeklinde seks sözcükleriyle Ayhan’ı bacaklarım arasına aldım. O yaladığım uzun siki artık amcık içinde hissetmek istiyordum. Kalın siki amcık içine sokmaya başladığında bir yağ gibi içerisine girmişti. Sulandığım için çok rahat bir şekilde gidip geliyordu. Her gidip gelmesinde ben kendimi kaybediyordum. Yedikçe köküne kadar daha çok almak istiyordum. Altında artık kasılarak boşalmalar başlamıştı bende. Ne kadar çok boşalmıştım onun sayısını dahi bilemiyorum. Ancak sikini içimden çıkartarak göğüs bölgeme doğru tutan Ayhan, bir volan gibi üzerime patlamıştı. O da orgazm olmanın verdiği keyif ile zevk çığlıkları atıyordu. Eski ofisime verdiğim bu veda partisi gibi sikişme gerçekten mükemmel geçmişti. Halen damaklarımda hissettiğim bu seksi tekrar yaşamak için gerçekten çıldırıyorum.