Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım

Küçüklükten gelen hırsımla birlikte yine elimdekiyle yetinmeyip ortağımın Rus karısını yazlıkta kıstırdım diyerek hayatımı altüst edebilecek bir çılgınlık yaptım. Neyse ki elimde patlamadı ama patlamayacak diye de bir şey yok elbette. Her şey yaz aylarında yaşandı, üzerinden epeyce geçmiş gibi görünüyor ama ilişkimiz yazlıktakilerle kalmadı tabi. Daha fazlası yaşandı. O kadar uzun uzadıya anlatmam büyük ihtimal ama nasıl başladığını sizlerle paylaşıp biraz rahatlamaya ihtiyacım var.

Yazılım okudum. Övünmek gibi olmasın ama bu konuda gerçekten iyiyim. Tabi arkadaşlarımın aksine ben kendim için çalışmak, bir şeyler başarmak istiyordum. Üniversite boyunca ailemden tek bir kuruş dahi almadan hayatımı idame ettirebildim. Diplomayı da aldıktan sonra evime kapanıp projelerimi tek tek gerçekleştirmeye başladım. Üç beş kazanıyordum ama beni zengin edecek kadar değildi. Eş dost yardımıyla ortağım olan Özkan ile tanıştım. Klasik bir Karadenizli düşünün. Ailesi siyasetin içinde, kendisi de gayrimenkul işleriyle uğraşan ensesi kalın biri. Benden sadece iki yaş kadar büyük olan Özkan’ın bir de karısı vardı. Rusla +18 hikayeler de zaten karısı dediğim Anna ile yaşandı.

Yazılımım yurtdışında örneği olan ama çok daha gelişmiş bir yapıya sahipti. Fakat sadece yazılımla bitmeyen, fiziksel yatırımlar da gerektiren bir işti. Bunun için de ciddi meblağlar gerekiyordu. Krediye abansam bile altından kalkamayacağım gibi her ne kadar güvensem de batma ihtimali de olan bir işten bahsediyorduk. Dıdısının dıdısı derken Özkan’la da tanışmış olduk. Kafamdaki işi anlattığımda gözleri açılmış, gerçekten kafasına yatmıştı. Tamam ailesi zengindi, onların mal varlığını sürdürüyordu ama mal biri de değildi. Parasıyla da olsa kolejlerde okumuş, yurtdışında üniversite okumuş, kendini geliştirmiş biriydi. O yüzen projem kafasına yatmıştı. Tüm sermayeyi kendi koyacağı için söz sahibi de o olacaktı. %51’le o 49’la da ben ortak olmuştum. Sadece bir sene içinde işlerimiz tam da düşündüğüm gibi gitmiş ve beni de zengin etmişti. Buraları kısa geçiyorum çünkü bu süreçte bırak Rus adult hikayeler yaşamayı, karısının yüzünü bile sayılı görmüşümdür.

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım Neden Risk Aldım?

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım Neden Risk Aldım?

Zenginlik kavramı gerçekten tuhaftı. Cebinde para varken ne yaptığını bilmiyorsun. O para hiç tükenmeyecekmiş hissiyatına kapılıyorsun. Bir de benim gibi sonradan görme olunca ister istemez her şeye el atıyorsun. Lüks evler, arabalar, tek gecelik ilişkiler… Yine de hırslı biri olduğumdan işimi de hiç aksatmıyordum. Yani bir eğleniyorsam on da çalışıyordum. İşin bütün yükü zaten bendeydi. Özkan sadece kaymağını yiyordu çünkü sermayedar oydu… Mayıs ayının ortalarına doğru bir akşam telefonum çaldı ve arayan ortağımdı:

  • Ortak, bir haftaya işlerini ayarla benim İzmir’deki yazlığa gidelim. Az kafayı dağıtırız.
  • Olur Abi, gidelim…

Tabi konuşma bundan ibaret değildi. İş için birkaç kere şehir dışına çıkmışlığımız, kafa dağıttığımız oldu ama bu direkt tatil amaçlıydı. Bunun bana Rus canlı sex hikayeleri yaşatacağını düşünmemiştim.

Maalesef son dakika manitalarımdan biri tarafından ekildiğim için İstanbul’dan İzmir Urla’ya olan yolculuğumuzu tek geçirmem gerekti. Özkan’ın ise yanı başında canından çok sevdiği Rus karısı oturuyordu. Gerçekten müthiş bir güzelliğe sahipti. Makyaj bile yapmadan güzel duran yüzü, ufak memelerine kadar uzanan kumral saçları, açık teni, çıkıntılı aşırı sıkı gözüken götü… O gün de mini etek, üstüne de dekolteli bir tişört giymişti. Türkiye gibi bir yerde böylesine cesur giyinmesi her halinden zaten yabancı olduğunu gösteriyordu. Türkçesi muazzam değildi ama fazlasıyla öğrenmişti. Yer yer iş yer yer de goy goy yaparak yolculuğumuzu ilerletmiştik. İki saatlik mesafemiz kaldığında Özkan yorulup arkaya ben de direksiyon başına geçmiştim. Bu süreçte karısı Anna’nın bacaklarına kayan gözlerim beni sertleştirmiyordu desem yalan olur. Sanırsın hiç amcık görmedim, sikişmedim! Hatta bu ortağımın Rus karısıyla seks hikayeleri yaşama isteğim beni fena halde rahatsız etmişti. Çünkü öyle veya böyle hala Özkan’a ihtiyacım vardı. Şirketteki yüzdesinden dolayı son söz ondaydı. Diğer yandan belinde olmasa da arabasından, evinde mutlaka bulundurduğu silahıyla gözü kararınca her şeyi yapabilecek bir tipten bahsediyoruz. Yani canımdan bile olabilirim bu çılgın isteklerim yüzünden.

Yolculuk bitmiş, sonunda yazlığa varmıştık. Anna çok sıkıştığından direk yazlığa geçtik ama dolap filan tabi boştu. Alışveriş yapılması gerekiyordu. Neyse ki bu görevi Özkan üstlenmişti. Anna ile yazlıkta baş başa kalmıştık. Planlı herhangi bir şey yoktu ki zaten bir şey de olmamıştı veya olmuştu bilemiyorum…

Anna içeriye girer girmez tuvaletin yolunu tutmuştu. Bense arabadan indirdiğimiz valizleri sırayla odalara götürüyordum. Benim yatıp kalkacağım odaya valizimi koyduktan sonra yazlığın asıl yatak odasına diğer büyük valizle yöneldim. Muhtemelen içinde sadece Anna’nın eşyaları vardı. Ben valizi içeriye koyduğum sırada peşime geldi.

Özkan getirirdi ya niye zahmet ettin Erhan.

Olsun ne olacak…

Tamam çok sağ ol.

Valizi dolabın tam önüne bırakıp odadan çıktım. Tabi bir valiz daha vardı. Sanırsın yıllığına geldik amına koyayım diye de içimden söylenmiyor değildim. Yine de bu diğerine göre hafifti. Usul usul tekrar onların odasına girmemle birlikte işte o an yaşandı… Rus erotik hikayeler güzelliğim Anna üzerindeki tişörtü ve sutyeni çıkartmıştı. Valizini çoktan açmış ve içinden aldığı bikini takımını yatağın üstüne koymuştu. Kapının girişinden o hali belli olmadığından içeriye dalmıştım. Girer giremez de o ufak ama aşırı tatlı, sivri meme uçlarıyla karşılaşmıştım. Tabi o halini görünce donup kaldım. Lakin ortağımın karısı benden daha az panik yapmıştı. Sağ eliyle memelerini kapatıp:

Havuza gireyim dedim, o kadar yol geldik sonuçta…

E… Evet… Kusura bakam ben de böyle daldım diğer valizi getirmiştim.

He sorun yok ya, ne olacak sanki. İlk defa meme görmüyorsundur sonuçta değil mi?

Gülümsemekle yetinmiş ama sikim kalkmasın diye de korkuyla kıvranıyordum. Diğer yandan eliyle kapatmış olsa da memelerine bakmaktan kendimi alıkoyamıyordum. Elimdeki valizi diğerinin yanına koyarken çeşit çeşit bikinilerini, dantelli transparan iç çamaşırlarını da çantada görmüştüm. Erkeğim diyen hiç kimse o anlar karşısında dimdik olmadan durmazdı!

Ben valizi koyarken o da hızlıca bikini takımın üstünü giymişti. Teşekkür ettikten sonra odadan çıkmamı beklemeyerek elini mini eteğine atmıştı bile. Fakat ben durmadım, sadece kendimi alıkoyamayarak son bir kez kafamı çevirip ona baktım ki yine göz göze geldik. Yine o gülümsemesini atmıştı ama ben altındaki kırmızı külota odaklıydım. Anlayacağınız ortağımın karısıyla Rus sex hikayeleri yaşadım yaşamasına ama durduk yere risk almadım. Hali tavrı, gel beni sik der gibiydi!

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım Vücuduyla Her Gün Çıldırdım

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım Vücuduyla Her Gün Çıldırdım

Günün her saati ortağımın karısını bikinili, ıpıslak vücuduyla görmek elbette beni çıldırtıyordu. Sikim her defasında kalkıyor, belli olmasın diye türlü türlü şekillere giriyordum. Dibinde kocası da varken o halde olmak elbette müthiş bir riskti. Daha ilk günden kulübe gitmiştik. Orada tanıştığım kızı yazlığa beraberimize getirmiştim. İnim inim inleterek, fakat sadece Anna’yı hayal ederek sikmiştim. Hatta ertesi gün Özkan takılmış, sen neymişsin be ortak diyerek gurumu okşamıştı. Tabi karısıyla da aynı şeyleri yaşayacağımı düşünseydi beni böylesine övmezdi sanırım.

Tatilimizin dördüncü günündeydik. Havuz başında Özkan şezlonga uzanmış kitabını okurken uyuya kalmıştı. Ben de tuvalete gitmek için şezlongdan kalkıp içeriye girmişti. Açık mutfaktı. Bahçeden salona geçiyordun, mutfaktaysa Anna vardı. Bize yemek hazırlıyordu. Beni görünce:

Harika bir şeyler yapıyorum, parmaklarınızı yiyeceksiniz…

Sen yaparsın da güzel olmaz mı hiç…

Kinayeli konuştuğumu fark etmişti çünkü ikinci gün hazırladığı kahvaltıyı kimse yiyememişti. Yumurtanın kabuklarını da içine katmış, güle güle vitamini kabuğunda demişti. Hafif güleç, hafif sinirli bir bakış atarak söylemime karşılık vermiş oldu. Tuvalete gideceğime ayaklarım mutfağa yönelmişti.

Rus porn hikayeler partnerimin altında kalçasının arasına kadar girmiş olan bikini altı, üstünde yine devamı olan üstü vardı. Onu o halde görmek yine beni azdırmıştı.

Yardım edeyim mi?

Olur, soğanları doğrayarak beni müthiş bir eziyetten kurtarabilirsin.

En büyük derdin o olsun be, hallederim.

Tezgahın önüne, Anna’nın yanına geçmiştim. Ona bu denli yakın olmak, sikimin yarı erekte olması ve yer kafamı çevirip yüzüne bakabilmem beni zorluyordu. Dudaklarıyla bütünleşmemek için adeta kendimi sınıyordum. Soğanları doğrarken sadece benim değil, ortağımın karısının da gözleri sulanmıştı. ‘Sen doğruyorsun benim nasıl gözlerim yanıyor ya!’ diyerek söylenmişti. Gözlerinden akan yaşları tezgahın üzerinde duran bezle usul usul temizledim. İlk defa bu denli yakınlaşmıştık. Bakışları, nefes alışverişi değişmişti. Ben de ondan çok farklı değildim. Herhalde Rus sevişme hikayeleri yaşamak istediğimi ziyadesiyle belli ediyordum ama onun da tamamen isteksiz olduğunu söylemek zordu.

Damla damla süzülen göz yaşlarını bezle sildikten sonra tekrar yerime geçtim ve açtığı sevgililik muhabbetini devam ettirdim. Ne zaman evleneceksin tadında sorularla beni geriyordu. Bense böyle bir niyetim olmadığını, evlenmenin saçma olduğunu söylüyordum. Bu konuşma devam ederken biraz sağ tarafta kalan üst çekmeceden tava almak için parmaklarının ucuna kadar çıkmıştı. Aslında 170 boylarında, standartların üstündeydi. Yine de boyu onu almaya yetmemişti. Onun o halini görmek, kalçasının sallanışını seyretmek herhalde beni iyice azdırmış olacak ki arkasına dayanıp kulağına ‘yardım edeyim’ diye fısıldadım. O an öylesine derin bir nefes alıp vermişti ki tam kalçasının arasında olan sikimin sertliğini de hissetmiş olmalıydı. İkinci nefesinin ardından sadece kısık bir sesle ‘et bakalım’ diyebildi. Bense daha da ileriye gidip resmen tezgaha ortağımın karısını evli Rusla sex hikayesi yaşamak için sıkıştırmıştım.

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım Amını Yalayıp Siktim

Ortağımın Rus Karısını Yazlıkta Kıstırdım Amını Yalayıp Siktim

Tavaya uzanmam, oradan alıp önüne koymam herhalde birkaç dakika sürmüştü. Ne o ne de ben herhalde o an bitsin istememiştik. Fakat aklıma Özkan gelmiş ve kendimi geri çekip kafamı dışarıya çevirmiştim. Neyse ki bulunduğumuz yerden hala uyuyor olduğu çok net anlaşılıyordu. Bu bakışımı fark etmiş olacak ki yanıma sokulup:

Madem korkuyorsun ne diye sulanıyorsun

Elini şortumun içine usulca sokup sikime erişti. Dimdik olduğumdan ıslak elleriyle bana dokunması resmen boşalacak kıvama gelmemi sağladı.

Korkusuz insan yoktur, aptal insan vardır Anna, Oh!

Sen nesin peki?

Aptal olmamaya çalışan ama şu an buna engel olamayan biri…

Ne oldu, tezgaha kıstırmaya benzemiyor değil mi? Boşalacak mısın?

Oh! Sen boşalmadan olmaz!

Aramızda geçen bu fısıltılı konuşmanın ardından dudaklarına yapıştım. Elimi belinden vajinasına götürdüm. Hayalimdeki evli Rusla erotik hikayeler partnerimin amı tüysüzdü ama gerçeği kıllıydı. Öyle orman gibi değil, şekil olsun diye bırakılmış olanlarındandı. Parmaklarıma orayı da yarıp amına vardım. Parmağımı içine sokmamla birlikte bu sefer ‘oh’ çeken sadece ben değildim.

Öpücüklerimiz iyiden iyiye sertleşmişti. Dilini öyle güzel kullanıyordu ki resmen beni benden alıyordu. Ortağımın karısını tezgaha dayadım ve dizlerimin üstüne çöktüm. Bikini altını kalçalarını öpe öpe sıyırdım. Kalçasını ayırıp önce göt deliğine dilimi soktum. Tertemizdi orospunun götü! Bacaklarını biraz kendime doğru çekip iyice ayırdım. Ortaya çıkan vajina yarığını da yalamaya başladım. Resmen tadına doyamıyordum. Yaladıkça yalayasım geliyordu. Saçlarımı çekiştirerek aldığı zevki belli ediyordu. ‘Devam et Erhan’ diyerek başıma bastırıyor, amını resmen ağzıma daha da sokmak için eğiliyordu. Kıvama gelmişti ki benim de bununla yetinmeyeceğim aşikardı.

Doğrulup bacaklarının arasından sertleşmiş sikimi amına geçirdim. Manzaramız havuzdu ama asıl baktığımız yer kocası Özkan’dı. Olur da yakalanırsak ne yaparız diye hayal bile etmek istemiyorduk ama durmuyorduk da. Ellerim yumuşak kalçasında sikim amında hızlanarak sokup çıkartmaya devam ettim. Bacakları titremeye başlamıştı bile. Dediğimi yapmış, orgazma ulaşmadan da boşalmamıştım. Fakat vakti gelmişti! Tüm hızımla amında gidip gelmeye devam ederken boşalmaya başladım ama kendimi o kadar kasmıştım ki hala sikim içinde sertliğini koruyordu. Dölüm sikimle amın arasında yapış yapış olmuştu. Daha fazla halim kalmadı, arkasından sıkı sıkıya sarılıp nefes nefese kalmış halimle boynunu, kulak memesini öpüp yaladım. İlk ortağımın karısıyla seks hikayem böyle yaşanmıştı ama son olmayacağı da kesindi.

Uyanacak korkusuyla rüzgardan yere düşen kitabını fark etmiştik. Hemen kendimi geriye çektim ve şortumu giyindim. Anna hiç bozuntuya vermeden dışarıya bakmaya devam edip kalkmayacağından emin olmasıyla birlikte bikini altını tekrardan amına geçirdi.

Rahat ol, uyanmadı hala. Sen yemeği yap ben duşa gireyim.

Tamam bebeğim.

Sakin kocası şezlongda uyuyan Özkan değildi de bendim amına koyayım! Ben yemeği yaparken uyanmış olan ortağım selam verip ne yaptığıma baktıktan sonra karısının yanına çıkmıştı. Yarım saat kadar sonra da yemek masasasına oturup hiçbir şey olmamış gibi yemeklerimizi yedik. Tatil dokuz kadar sürmüştü. Özkan’ın gitmesi gerekince mecbur tatili sonlandırdık. Tabi bu süreçte daha defalarca ortağımın karasıyla Rus sex hikayeleri yaşayıp hayatımın en büyük risklerinden birini sürdürdüm. Döndükten sonra da dört beş kere otelde buluştuk. Son iki aydır da ne o beni aradı, ne de ben onu. Sanırım bitti ya da bilmiyorum ne oldu. Fakat şimdi istese muhtemelen yine koşarcasına yanına giderim.

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.