Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri SEVEREK KAÇIRDIĞIM KIZ BAKİRELİĞİNİ BANA VERDİKTEN SONRA KAYBOLDU

SEVEREK KAÇIRDIĞIM KIZ BAKİRELİĞİNİ BANA VERDİKTEN SONRA KAYBOLDU

0

SEVEREK KAÇIRDIĞIM KIZ BAKİRELİĞİNİ BANA VERDİKTEN SONRA KAYBOLDU

Ben Ferit 27 yaşında bir işçiyim askerden geldikten sonra şehir dışında bir fabrikada iş bulmuştum. Ailemin evi uzak olduğu için fabrikaya yakın kendime küçük sevimli bir daire kiraladım, yaklaşık beş yıldır burada yaşıyorum maddi olarak hiçbir zorluk çekmeden hayatımı geçiriyorum. Kendime iyi bir araba almıştım kafama göre takılıyor fabrikada tanıştığım Bengü ile güzel bir ilişki yaşıyordum, hayat aslında bana çok adil davranırken bende bu düzene sadece ayak uyduruyor değişik fanteziler peşine düşmüyordum. Bengü beni her konuda tatmin etmeyi başarırken ev işlerimi de hallediyor beni her dertten adeta ışık hızıyla kurtarıyordu.

Kendime dert ettiğim sıkıntılarım yokken beni bu kadar mutlu eden Bengü ü bende mutlu etmek için elimden geleni yapıyordum. Bengü nün ailesi ile sorunları vardı bu sıkıntıları çözüme kavuşturmadan evlilik gibi bir düşünceye asla girmiyor hatta lafını bile açtırmıyordu. Bir gün Bengü işe gelmedi telefonu kapalıydı bir sorun olduğu belliydi, işten izin alıp önce eve baktım sonra kendi evine gittim kapıda bir kalabalık vardı. Ben birisine bir şey olduğunu düşünürken asıl olan bana olmuştu, ailesi Bengü yü bir yaşlı bir akrabalarına vermiş zorla evlendiriyordu.

Adam yaşlı ama biraz varlıklıydı Bengü ye ulaşamıyordum evin arkasına dolaştım Bengü nün odasını camından içeri bakıyordum. Sevgilimi görmüştüm ağlamaktan gözleri şişmiş beyaz gelinliği adeta onun kefeni olmuştu, ama bu kadar hazırlık bir günde olmazdı. Bengü bunu bana neden anlatmamıştı camı hafif tıkladım, Begüm beni görünce hemen kapıyı kilitleyip camı açtı gözleri ağlamaktan morarmış belki de babasından dayak yemişti. Beni affet ama artık seninle olamam dedi ne saçmalıyorsun sen dedim, çık hemen şuradan gel benimle dedim olmaz gelemem diyordu.

Şerefsiz babasının kumar borçları yüzünden başlık parası uğruna gitmişti çık dışarı deyip kafasındaki duvağı çekip fırlattım. Yürü benimle geleceksin seni burada bu adama bırakmam dedim, Bengü beni istersen döv öldür ama bunu isteme diyordu. Bengü yü o ana kadar bu kadar çok sevdiğimi anlanmıştım sen çıkmıyorsan ben içeri girip bu düğün denen kepazeliği dağıtacağım dedim. Seni vururlar git buradan diyordu sen almadan asla dedim ve içeri girmeye gidiyorum dedim, Bengü ağlayarak tamam bekle seninle geleceğim dedi.

Üzerinden gelinliği çıkarıp hemen eline geçirdiği bir elbiseyi giyindi masadaki cüzdanını aldı camdan çıktı, sen ileri köşeye git dedim ben arabayı alıp geleceğim beraber gideceğiz buradan dedim. Bengü köşeye doğru korkak adımlarla yürürken ben hızlıca arabayı aldım Bengü köşede beni bekliyordu, arabaya binmişti hemen oradan uzaklaştık. Bengü ağlamıyor artık ne olacaksa olsun diyordu yolla çıkmıştım bende nereye gideceğimi bilmiyordum, eve uğramam lazımdı paramı ve biraz kıyafet almam lazımdı Bengü nün de benim evde kıyafetleri vardı onları da alacaktım.

Eve yaklaşınca ya evimi biliyorlarsa dedim evin birkaç sokak arkasına arabayı bıraktım, Bengü ye sen buradan sakın çıkma ben hemen geleceğim dedim. Eve çıktım paramı kıyafetlerimi bize lazım olacak her şeyi aldım, arabaya gittim Bengü ortalık karışıyor hemen kaçalım dedi. Şehirden çıkmadan benzin almam lazımdı, yakıtı aldım şehirden çıktım. Bursa da yaşayan bir askerlik arkadaşımın yanına gittim babasının hatırı sayılır bir serveti vardı, ve Bursa nın önde gelen isimlerindendiler arkadaşım beni bir dağ evim var devrem oraya git dedi. Sizi kimse bulamaz orada biraz takılırsınız diyordu alışveriş yapıp dağ evine çıkmıştık hava oldukça soğuktu, şömineyi yaktık ısınmaya başlamıştık.

Bengü şimdi ne olacak dedi bir süre burada kalırız arkadaşıma söyleyeceğim nikah işlerini halleder dedim. Evlenir şehre döneriz dedim hayatımızı kaçarak geçirecek halimiz yok dedim tamam dedi, bir tuhaflık vardı üzerinde yemek yapmaya başladı. Her zamanki gibi benimle ilgileniyordu, hava kararmıştı Bengü bir duş alıp yanıma geldi. Beni öpmeye başladı bu durumda seks nasıl düşünüyorsun sen dedim, seni bu gece doruklara uçuracağım aşkım dedi.

Bana sakso çekmeye başladı bembeyaz tenini karanlık odada parlıyor Begüm bu sefer daha bir değişik yaklaşıyordu bana, soyunmaya başladık eğilip kulağıma bu gece sana istediğin kızlığımı vereceğim aşkım dedi. Bana göre bu saat den sonra normaldi kızlığını bana vermesi sonuçta kaçmıştık, yatağa uzantı istediğini al bir tanem dedi. Üzerine doğru uzandım ıslanmış amına sikimi dayadım içine girmeye başladığımda Bengü çığlıklar atıyor çok acıyor aşkım ama sakın bırakma diyordu.

İçine tamamen girmiş kızlığını bozmuştum Bengü bana sarılmış ağlamayla zevk alma arasında inlemeleri vardı, üzerinde ileri geri gidip geliyordum Bengü arkasını dönüp domaldı pompalamaya devam ediyordum kucağıma aldım. Üzerimde zıplarken memelerini sıkıyordum yaklaşık bir saat sürdü dışarıya boşalmıştım, o gece sabaha kadar devam ettik. Sabaha karşı uyuya kalmışım uyandığımda Bengü biz birlikte olamayız beni affet diye bir not bırakıp gitmişti. Yaklaşık bir yıl Bengü yü aradım ama bulamadım halen arıyorum ne olduğunu bilmiyorum…