Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri SEVGİLİMİN TUHAF SEKS FANTAZİLERİ

SEVGİLİMİN TUHAF SEKS FANTAZİLERİ

0

SEVGİLİMİN TUHAF SEKS FANTAZİLERİ

Ben Can 25 yaşında bir gencim bitiremeyeceğim bir üniversitede okuyorum, okul benim için rahatlık demek aslında çalışma derdi yok geçinme derdi yok bunları halleden süper bir ailem var ve bana seksten dorukları yaşatan birde kız arkadaşım var Yıldız benle aynı yaşta okulu bitirmiş. Çalışan bir kız kendi rahatlığım için ona dayımın şirketinde bir iş buldum, bu benim için kolaylık oluyordu. Yanına devamlı rahatça gidebiliyor istediğim zaman işten alıp çıkabiliyordum. Tabi ki bunun bir bedeli vardı, şirketin genel müdürü Pınar hanım 45 yaşında bakımlı oldukça güzel bir kadındı. Başından iki kere evlilik geçmiş çocuğu olmadığı için kocalarının dehlediği biriydi, oldukça kültürlü yabancı dil bilen akıllı bir kadındı.

Halbuki Pınar bana Yıldızı işe alırken bazı şartlar koşmuştu dayımla olan ilişkisini biliyordum. O yüzden dayım Pınarın kararlarına itiraz etmezdi, yani Yıldız işten çıkarılacak derse çıkarılırdı şartları benim kendisini istediği zaman mutlu etmekti, seks konusunda aslında işime de gelmiyor değildi. Bir gün beni eve çağırdı Yıldızla neler yapıyorsunuz diye sordu. Yıldızın çok geniş bir hayal gücü vardı fantezi konusunda, bunları anlattım Pınar bekle deyip odaya gitti ve bir rahibe kıyafeti giyip gelmişti. Görünce şok oldum bu nedir böyle dedim rahibe pornosu izledim böyle sikilmek istiyorum ama fantezi yi bozma diyordu, tamam dedim bana aldığı papaz kıyafetini giyindim evde tam bir kilise havası vardı.

Yeni bir fantezi idi benim için Yıldız ile hemşire hostes köylü kızı gibi pek çok fantezi yapmıştık. Ama bu çok gerçekçiydi odada bir günah çıkarma kabini bile hazırlamıştı, her şey tam olarak senaryoya uygundu ben papaz olarak rahibenin günahını dinleyecek ve sonra onu sikip cezalandıracaktım. Pınar heyecanlıydı ben ise Yıldız sayesinde konuya hakim gibi duruyordum tecrübelerimi konuşturacak ve rahibenin amına koyacaktım, ve film başladı kabine oturdum rahibem yan tarafa girdi. Bana sözde günah çıkarıyordu şeytana uydum bir erkekle anal dan birlikte oldum içimdeki şeytan çıkmıyor gibi günahlar anlatıyordu.

Seni bu şeytandan kurtaracağım kızım deyip dışarı çıktım, rahibemi tutup yatak odasına götürdüm rolünü güzel oynuyordu Pınar kafası önde utangaç tavırlar sergiliyordu. Diz çökmesini söyledim önümde sallama kelimelerle izlediğim filmlerdeki gibi rolümü oynuyordum. Sikimi dışarı çıkardım yalamasını istedim yavaş bir şekilde yalıyordu. Günahlarından arınacaksın şeytanı çıkarmak için amını sikeceğim diyordum, titriyordu gerçek gibiydi aynen yatağa yatırıp kıyafetini kaldırdım rahibemi inleterek sikiyordum. Bir saatlik sikişten sonra amının içine boşalmıştım, kalkıp giyindim artık günahın yok demiştim Pınar mutluydu tekrar yapalım dedi, evime gitmiştim Yıldız ile telefonda konuşuyorduk.

Yarın sana çok iyi bir fantezim var öğlen gel beni al dedi merak etmiştim, ama söylemiyordu Pınarı düşünüyordum bu arada da acaba nasıl bir oyun oynasak diye ertesi gün olmuştu. Şirkete gittim Pınar hemen tahsilata mı geldin dedi, yeni bir fantezisinin olduğunu güzelse beraber yapacağımızı söyledim. Pınar heyecanlandı hemen gidin bakalım neymiş dedi, Yıldız elinde bir sepet ile geldi bu ne böyle sepet fantezi simi yapacağız dedim, saçmalama piknik yapacağız dedi pek anlamadım ormana gittik. Derinlere doğru in kimse bizi göremesin dedi amaç belliydi ormanda bir fantezi olacaktı şirin sessiz bir yer bulduk piknik yapıyorduk.

Hazırladığı yiyecekleri yedik bir saat kadar oturmuştuk, sebepten bir ip çıkardı anlamıştım bağlanmak istiyordu. Fanteziyi anlattı bir tecavüz oyunu oynayacaktık kendisini ağaca bağlanmasını ama daha önce kaçacağını benim Yıldızı yakalamam gerektiğini söyledi, kısa elbisesinin altından kilo dunu çıkardı yırtarsın sen gene demişti. Evet çok külot yırtmıştım ama böyle bir oyun ilk olacaktı bana oyunu anlattı aslında oldukça zevkli olacak bir oyundu, ama Yıldızın bağırmaları olacağı için tedirgindim ipi elime verdi. Ben kaçıyorum dedi koşmaya başladı bir yandan da kurtarın beni diye bağırıyordu.

Oldukça zevkliydi bir süre kovala maç oynadıktan sonra yakaladım, direniyordu imdat diye bağırıyordu sürükleyerek bir ağaca getirdim çok zor oluyordu. Efor harcıyordum zorla ağaca bağladım Yıldız halen debeleniyordu yere oturdum dinlenmek istiyordum. Yıldızın bacaklarını okşuyor biraz dan seni sike cem diyordum bana yalvarıyor çöz bırak beni gideyim diyordu. Sus orospu diyordum aklımda bana bugüne kadar vermediği götünü sikmek vardı, arabaya gidip krem aldım Yıldız arkası dönük olduğundan daha başına geleceğin farkında değildi. Vücuduna dayanıp pantolon üstünden sürtünmeye başladım.

Yalvarıyor imdat diye yardım istiyordu elbisesini kaldırdım yuvarlak kalçaları önümdeydi okşuyordum, Yıldız anladı yapma aşkım götümü sikme biliyorsun istemiyorum. Diyordu ben ise tecavüzü gerçekleştirmek istiyordum, küçük deliğini parmaklıyordum cebinden kremi çıkardım deliğine sürmeye başladım. Yıldız bu sever gerçekten bağırıyor yapama götüm olmaz diyordu, artık her şey için çok geçti istediğimi kendi oyunu sayesinde alacaktım. Sikimi deliğe dayadım dudaklarını ısırıyor yalvarıyordu, boynunu öpüyordum sakin ol bebeyim birazdan içindeyim diyordum ve yüklenmeye başladım. Sikimin kafası içeri girmiş Yıldız bağırıyor çıkar çok acıyor diyordu, ben daha çok yüklenerek hepsini sokmanın derdindeydim.

İleri geri gidip geliyordum, Yıldız acıdan ağlıyor bayılacağım lütfen çıkar diyordu, kocaman sikin var yırttın götümü yapma diyordu. Ben ise artık dibine kadar inmiştim sert bir şekilde pompalıyor saçını çekip zevk al fahişe diyordum. Canının çok acıdığı yüzünden belliydi öpüyordum rahatlayamıyordu ben ise bütün gücümle istediğim dar göt deliğini sikiyordum. Harika bir oyundu benim için Yıldız içinse tam bir kabus olmuştu, belki yarım saat aralık vermeden ayakta bağlı Yıldızı götünden sikiyordum, kan gelmeye başlamıştı ama bu kadar dar bir delik için normaldi.

Yıldızın sesi çıkmıyordu artık bende boşalmıştım içine çözdüm yere yattı ağlıyordu, senden ayrılacağım pislik herif diyordu. Bende sen istedin dedim Yıldız benle bir ay konuşmadı, bu oyunu Pınara anlattım aynısını onunla da yaşadım şimdi Yıldız ile barıştık ama artık kendisini bağlatmıyor…