Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi

Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi

Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi

Daha reşit bile olmadan karıya gidip bakirlikte arınmış, vajinanın tadına varmış biriyim. Kızlık bozma seks hikayeleri ise 23 yaşıma kadar hiç gelmemişti. İtiraf etmek gerekirse hiçbir kızın da ilki olmak istememiştim. Çünkü Türkiye’de yaşıyoruz. Karım diyeceğim kadının ilk ereği olmayı beklemem çünkü benim için de ilk kadın olmaz. Fakat herkes benim gibi düşünmediğinden kimsenin kızlık zarını patlatan kişi olmak istemedim. Yalan yok, lisede fırsat geçti elime ama yine de yapmayıp sevişmekle yetindim. Çoğu zaman da anal seks istedikleri için öyle kendimi tatmin ettim. Nasıl oldu da peki üniversiteli sevgilimin kızlık bozma ilk seksi diye başlık atabildin dersen canım çok çekmişti. Birazdan zaten anlatacağım, sizler de hak vereceksiniz.

İlk senemin ikinci döneminde tanışmıştım sevgilim Yeşim ile. Gördüğümde resmen büyülenmiştim. Fiziği, duruşu, tavrı ve gülüşü beni benden almıştı. Üzerindekiler özenilerek seçilmiş kıyafetler değildi. Kalçasını saran turkuaz rengi bir kot pantolonu vardı. Üzerinde ise göğüs dekolteli bluzdu. İri memeleri de zaten buradayım demek için fazlasıyla yeterliydi. O sırada fiziğinden ziyade yine diyorum gülüşü beni etkilemişti. Gidip an tanışmadım. Sadece araştırıp benden bir sene önce üniversiteye başladığını öğrendim. Sosyal biriydi. Sokak hayvanlarıyla ilgili etkinlikler düzenliyordu. Yüzü kadar da güzel bir kalbi vardı. Ben de severdim sokak hayvanlarını ama öyle gideyim besleyeyim, sahipleneyim kafasına çok da girmişliğim yoktur. Sırf uzaktan tanıdığım Yeşim’le tanışmak için kulübüne üye oldum. Her ne kadar sevgilisi olduğunu öğrenmiş olsam da kendimi sevişme hikayeleri fantezisi kurmaktan alıkoyamadım.

Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi Nasıldı?

Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi Nasıldı?

Sevgilisi olduğunu öğrenmeme rağmen dediğim gibi kendimi geri çekmemiştim. Niyetimi belli etmeden yakınında, yöresinde bulunmaya sohbet etmeye iyiden iyiye başlamıştık. Meğer sevgilisiyle arası sıkıntılıymış, çok kavga ediyorlarmış. Bunu da bizzat kendisi laf açılınca söyleyivermişti. Hatta bende kendimi tutamayıp:

Yanlış anlama ama sevgilin tam bir aptal olmalı

Niye öyle dedin?

Seni gibi müthiş bir insanı üzüyor, anlaşamıyorsa aptaldır, kusura bakma…

Gülmüştü ki hoşuna da gitmişti duyduğu. Yavaştan kızlık bozma seks hikayeleri temelleri atılmıştı. Israrla yolumda devam ediyordum ki bir ayı da geride bıraktık. Resmen ilmek ilmek işliyordum onu kendime.

Vizeler başlamadan yine hayvan besleme etkinliği yapmaya karar vermişti. İlk haber verdiklerinden biri olmakla kalmayıp yardım da istemişti. Gruba duyurmuş, toplanan yardımlarla kedi köpek maması filan almıştım. Gidip gelmek için minibüs bile ayarlamıştım. Sevgilisini bile davet etmiştim, yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için ‘ne işim olur amına koyayım’ diyerek hafif tersler cevap vermişti. Epeyce sinirlenmiştim ama kendimi sakinleştirip ‘eyvallah’ diyerekten yoluma devam edebildim. Gruptaki birçok kişinin de şahsi aracı olduğundan minibüsün yarısını anca doldurabilmiştik. Bense sevgili adayım olan Yeşim’in yanında oturuyor, sohbet ederek ilerliyordum. Köpeklerin çok olduğu bir bölge vardı. Oraya gidecektik.

Herkes azar azar aldığı mamalarla dağılmıştı. Ben her zaman ki gibi kızlık bozma sikiş hikayeler partnerimin peşindeydim. Birkaç kedi görmüş, onlara doğru ilerleyerek önlerine kedi mamasından koymaya başlamıştı. O sırada köpeklerden biri havlaya havlaya gelip önce kedileri ürküterek kaçırdı. Ardından Yeşim’e dönerek hırlamaya başladı. Soktuğum gören de köpeklere fısıldayan kadın sanır, nasıl cool göreceksiniz! ‘Sakin ol oğlum, sakin’ deyip mamadan biraz da ona verecekken köpek bunun kolunu kapıverdi. Durur muyum?

Hoş amına koyduğumun iti! Hoşt!

Köpek beni duymuş, fazlaca çıkarttığım sesten de ürkerek bana doğru hırlamaya başlamıştı. Yeşim’i arkama alarak yavaş yavaş geriye çekildik. O da neyse ki peşimizden gelmedi.

İyi misin yeşim?

Çok acıyor, tüm dişini geçirdi…

Gözlerinden yaşlar geliyordu ki o haliyle resmen içim gitmişti. Etrafı kolaçan etmiş, kimseyi görememiştim. Neyse ki market önünde park halinde taksi gördüm. O sırada aklıma zerre kızlık bozma adult hikayeler gelmiyordu. Hızlı adımlarla elimi belinden çekmeden ilerledik. Kanayan yeri kapatmaya kalktı ama ondan daha bilgiliydim neyse ki. Böyle durumlarda kanın akması enfeksiyon riskini düşürür. Çünkü köpekte küpe de yoktu. Neyse, taksici marketin içindeydi. Acil hastaneye gitmemiz gerek deyince kabul etmiş, acile kadar götürmüştü. Cebimde de az para vardı, eksik verdim de dert etmedi neyse ki. Birde öyle rezillik yaşayacaktık. Acile girip olayı anlattık. Sedyeye yatırıp hızlıca müdahale ettiler. Yani öyle ekstrem bir kanaması yoktu ama yine de devam ediyordu. Kolu temizlemelerinin ardından anti bakteriyel bir merhem yazıp bizi gönderdiler.

Ay nasıl korktum ya!

Birde bana sor Yeşim, aklım gitti seni öyle görünce.

O değil, köpeğe küfür etmen aklıma geldikçe gülüyorum.

Ne yapayım, yapma cici mi diyeydim. Nasıl korktu ama!

Gülüşmeler eşliğinde elimi cebime attım ve paramın olmadığını hatırladım.

İyi bir haber daha vereyim, bende para kalmadı. Umarım sende vardır yoksa kaldık burada.

Sol eliyle sol cebine baktı ama sardıkları kolunu oynatmak istemediğinden:

Sağ cebime baksana vardı on lira filan yanlış hatırlamıyorsam.

İlk defa bedenine bu kadar rahat elimi sürebilmiştim. Tekrardan kızlık bozma +18 hikayeler fantezilerimi körüklemişti bu durum. Yine de bokunu çıkartmadan elimi parayla birlikte cebinden çıkarttım.

Zenginiz Yeşim!

Gülüşmeler devam ederken dolmuş beklemeye başladık.

Gel benim eve gidelim. Neticede hastasın. Hastanın da çorbaya ihtiyacı olur. Çok iyi yaparım ayıptır söylemesi.

İyi hadi gidelim, yurttaki kızlara neler olduğunu anlatma işkencesini en azından bir süreliğine ertelemiş olurum.

Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi Benimle İstedi

Üniversiteli Sevgilimin Kızlık Bozma İlk Seksi Benimle İstedi

Salona geçmiştik. Televizyonun tam karşısındaki üçlü koltuğa uzandırmıştım. Mi-Box almıştım tüm film platformlarında da hesabım vardı.

Sen şimdi buradan güzel bir film seçiyorsun ben de sana çorba hazırlıyorum. Anlaştık mı?

Hadi bakalım, dediğin gibi olsun.

Koltukta rahat etmediğini düşünüp yatak odamdaki yastıklardan getirdim. Ayağının altına filan da yastık koyup işi iyice abarttım ki bunu dile getirmesi de uzun sürmedi:

Yahu insanın her gün ısırılası geliyor, annem bile böyle ilgilenmemiştir.

Sen yine de ısırılma, ilgiyi ben yine gösteririm merak etme.

Gülüşürken ben salonun hemen bitişiğinde olan mutfağa geçmiştim. O filmleri gezerken izleyip izlemediğimi soruyor, sohbet eşliğinde bende ne yapsam diye bakıyordum. İddialı konuşmamın sebebi dolaptaki hazır çorbalara güveniyor olmamdı. Sıfırdan yapmak da çok vakit alacak diye o paketlerden birini açıp tencereye boşalttım. Suyunu da koyduktan sonra başladım karıştırmaya. Kafasını çevirip neyse ki ne yapıyorum diye bakmamıştı kızlık bozma erotik hikayeler kraliçem!

On beş dakika gibi kısa sürede çorbayı hazır edip yanına salata bile yapmıştım. Elbette bu kadar kısa sürede çorba yapamayacağımı anlamıştı ama bozuntuya vermedi. Tepsiyle yanına gittiğimde, çorbayı da ben içirmek istedim. Ayaklarını alıp önündeki sehpaya uzandırdım.

Yoksa yoksa…

Evet hasta hanım, çorbanı bile kendi ellerimle içireceğim.

Aman tanrım, cennete filan mı düştüm acaba?

Teknik olarak senin olduğun her ortam cennet zaten

Öyle hoşuna gidiyordu ki iltifatlarım, ilgim, alakam kendini yavaş yavaş bıraktığını görmemek için aptal olmak gerekirdi. Tepsideki çorba dolu kaseyi elime alıp üfleye üfleye ağzına götürüp yedirmeye başladım. Arada da yaptığım salatadan verip arada bana iltifat etmesine izin veriyordum. Çorbayı bitirdikten sonra yanında getirmiş olduğum peçeteyle ağzını siliyordum. Her çorba kaşığını ağzını vermemle zaten üniversiteli kızlık bozma seks hikayesi yaşıyormuşuz gibi nefesi derinden alıp veriyordu. Bakışlarının içindeki parlaklığı görebiliyordum. Gerçekten etkilenmişti. Peçete biraz kalitesiz olacak ki birkaç parçası dudakları etrafında kalmıştı. Onları parmağımı hafitçe sürterek siliyordum. Kendini kaybetmiş gibiydi. Nefesleri daha da derinleşmişti…

Gözlerimin içine bakarken ‘teşekkür ederim’ demişti son derece titrek bir sesle. Yakınlaşıp dudaklarımla yanağım arasına tatlı, ıslak bir öpücük bıraktı. En az onun kadar heyecanlanmış ve nefesim giderek düzensizleşmişti. O büyülü an son derece yavaş çekim gibiydi. Kendimi daha fazla tutamayıp dudaklarına kondurdum öpücüğümü. Karşılık vermesi uzun sürmedi. Kolunun sarılı filan olduğunu unutmuş, ellerini başıma koymuştu. Bense elimi beline doğru atmış, koltukta onu uzandırmıştım. Dudaklarının, ağzının içinde gezdirdiğim dilimle az önce yedirdiğim çorbanın tadını alabiliyordum. Sikim pantolonu yırtmak istercesine sertleşmişti. Tam bacak arasındaydım, sürtüyordu amına, bedenine… Henüz kızlık bozma sikiş hikayesi yaşayacağımızın farkında değildim. Çünkü bakire olma ihtimalini bile zihnimin içinde barındırmıyordum.

Elimi kalçasından yavaşça sikimi sürttüğüm yere doğru götürdüm. Pantolonunun düğmesini açacakken elimi tutup göğüslerine götürdü. Bunu yapmasındaki sebebi çözememiş ama memelerini apazlamıştım. Sutyeninin üstünden de olsa hissedebiliyordum. Yetmeyince tekrar elimi vajinasına götürdüm. Bu sefer karşı koymadı! Pantolonunun düğmesini açtım. Ardından fermuarını indirdim. Tam külotundan içeriye parmaklarımı sürecektim ki yine tuttu elimi ve:

Dur!

Niye?

Ben hala bakireyim…

Nasıl yani?

Bakireyim işte!

Ama durmak istemiyorum!

Ben de durmanı istemiyorum aslında, sadece korkuyorum.

Korkacak bir şey yok ki!

Kanepede doğrulmuştuk. Üzerindeki bluzu çıkarttım. O da benimkini çıkarttı. Üstündeki sutyeni de çıkarıp büyük memelerini gördüm.

Çok güzelsin Yeşim.

Sen de çok yakışıklısın.

Bana güveniyor musun?

Hem de kendimden daha fazla

O zaman rahatla ve kendini bana bırak…

Bacaklarının arasına doğru geçip yere çöktüm. Taytını yavaşça sıyırırken külotu da beraberinde gelmişti. Sutyeni gibi siyahı. Asıl görsel şölen amıydı! Vajina dudakları çok hafif çıkıntılıydı. Klitorisi bile belli belirsiz varlığını gösteriyordu. Kalçasından tutup hafif başıma doğru çektim. Klitorisini dudaklarımın arasında gezdirip iyice kıvama getirdim. Bilerek vajinasına parmak atmıyordum. Çünkü kızlığını sikimin ta kendisiyle bozacaktım. Hayatımın en iyi kızlık bozma sikiş hikayesi olma yolunda ilerliyordu. Ellerimle de meme uçlarını okşuyordum. Bacakları kasılıyor, titriyordu.

Çok iyisin!

Hazır mısın?

Evet…

İstiyor musun?

Evet…

Ayaklandım. Karşısında pantolonumu çıkarıp sadece penisimle kaldım. Zaten dimdik olmuştu.

Çok büyük, damarlara bak!

Korkma düşündüğün gibi canın bile yanmayacak.

Sikimin kafasını yavaşça, açılmış vajina dudaklarının arasından vajinasına doğru geçirdim. Her santim gidişimde öylesine yavaştım ki gözlerimi gözlerinden ayırmıyordum. Köküne kadar gittiğimde:

Bak acımıyor değil mi?

Yok! Çok güzel devam et…

Hızlanmaya başlamıştım. Daha önce bende hiçbir kızı bozmadığımdan ne olacağını pek bilmiyordum. Kan ne zaman çıkacaktı ne olacaktı bilmiyordum. Zaten bir süre sonra kızlık bozma seks hikayeleri yaşadığımı bile unutup sadece sokup çıkarıyordum. Bacaklarını amıma kilitlemiş, kendinden geçer gibi tüm bedenini bana emanet etmişti. Zevkten kuduruyordu ki bende farklı değildim.

Geliyorum galiba!

Orgazm olmasıyla birlikte sikimi hemencecik içinden çıkardım. Hamile de bırakmak istemiyordum. Zaten sikimin amından çıkmasıyla birlikte deli gibi fışkırması bir olmuştu. Yüzüne gelmişti ama rahatsız olmamıştı. Biraz da elimle sikimi okşayınca birkaç kere daha fışkırıp bağları çözülen bacaklarımın son hamlesiyle kendimi yanına bıraktım. Yüzüne gelen dölü yavaşça elimle sildim. Dudaklarını öperken hala nefesinin düzelmediğini görebiliyordum.

Çok güzeldi… Ama neden kanamam olmadı?

Bilmiyorum, ben de ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Nasıl yani, senin de mi ilk seksin? Hiç öyle durmuyordu ama

Yok, ilk seksim değil! Hiç kızlık bozmamıştım, onu da bozabildim mi bilemedim

Gülmüştük. Yeşim tekrar konuşmaya başladı:

Yani daha önceden araştırmıştım, penisin içime girmesiyle birlikte kısa bir kanama olacağı söyleniyordu. Gerçi nadiren de görülen elastik kızlık zarları varmış. Ya da kan pıhtılaşıp gün içinde yavaş yavaş çıkıyormuş.

Bilmiyorum ama çok güzeldi, aşırı zevkliydi.

Bir de bana sor, ilk defa seks yapıyorum. Kimseye izin vermemiştim, seni tanıyana kadar.

Gerçekten bu kadar seviyor musun beni?

Hem de nasıl!

Bu sefer o beni öpmüştü.

O zaman evime tekrar hoş geldin sevgilim, seni çok ama çok seviyorum!

Gerçekten de sevgili olmuştuk. Zaten sevgilisi dediğim adamla da araları çok kötüydü. Ertesi gün ondan temelli ayrılmıştı. Okulda çok belli etmedik bir süre ama sonradan el ele, göz göze dolaşır olduk. Bitti mi ki üniversiteli sevgilimin kızlık bozma ilk seksi diye burada yaşadıklarını anlattın diyecekler vardır. Evet, bitti! Hem de inanmayacaksınız ama beni eski sevgilisiyle aldattı. Evimin yatağında bastım, şaka gibiydi ama gerçekti. İkisine de bir şey yapmadım. Sadece insanlara güvenmemem gerektiğini tekrar hatırlattıkları için müteşekkir oldum.

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.