Ana Sayfa Sikiş Hikayeleri YEDEK KULÜBESİNDEN GÖRDÜĞÜM KIZ MAÇTAN SONRA SEKS TEKLİFİNDE BULUNDU

YEDEK KULÜBESİNDEN GÖRDÜĞÜM KIZ MAÇTAN SONRA SEKS TEKLİFİNDE BULUNDU

0

YEDEK KULÜBESİNDEN GÖRDÜĞÜM KIZ MAÇTAN SONRA SEKS TEKLİFİNDE BULUNDU

Amatör bir futbolcuyum, çocuk yaşlarda başladığım futbol beni her zaman kendisine hayran bıraktırmış ve özendirmiştir. Ağabeylerimizin halı saha maçlarını izlerken bile yerimde duramıyor saha dışında sanki bende oynuyormuşum gibi kendi kendime top çeviriyordum. Babam ve dayımlarla maç izlemek beni hayaller dünyasına götürüyordu, okul bahçesinde ter kan içinde top peşinde koşmak eve gelir gelmez plastik topumu alıp sokağa fırlamak için dakikaları sayardım. Babam beni ilk mahalledeki futbol kulübüne götürdüğü zaman resmen heyecandan kalbim durmuştu, yerimde duramıyor hocamın bütün talimatlarını yerine getiriyordum.

Başarılı bir futbolcu olabilmek için elimden gelen her şeyi yapıyordum sabah çok erken saatte kalkıyor koşuyor antrenmanlarımı hiç kaçırmıyordum. Zaman geçiyor kendimi yetiştiriyordum ilk maçımızı hiç unutmam bizden büyük olan diğer kulübün çocukları ile maç yapmıştık, onları 5 2 yendik ben o maçta 2 gol ve bir asist yapmıştım. Futbol kulübünün başarı tablosundaydım 17 yaşında ilk amatör teklifimi almıştım, heyecandan yerimde duramıyor titriyordum. İlk amatör maçımda 2 gol atarak bana verilen paranın boşuna olmadığını gösterdim. Bir gün maça çıkmadan başkanımız yanıma geldi, oğlum bu maç senin kaderin dedi.

Neden başkanım dedim bugün iki tane büyük menajer burada seni izleyecekler başarılı olursan dört büyüklerde oynarsın dedi. Bu kelimeler beni benden aldı nasıl yani profesyonel mi olacaktım, hocam beni çağırdı seni ikinci yarı alacağım oyuna dedi. Ben ise bir an önce oyuna girmek kendimi göstermek istiyordum, sen bana güven dedi. ilk yarı yedek kulübesinden karşı takımı iyi izle demişti, halbuki ben karşı takımın bütün oyunlarını ezbere biliyordum. Hoca böyle dediyse bir bildiği vardır dedim ve yedek kulübesine geçtim o arada kale arkasında seyircilerden çok güzel bir kız gözüme çarptı, uzun sarı saçları ince beli oldukça seksi bir kızdı.

Maçı izlerken bir yandan da bu kızla kesişiyordum ilk yarı berabere bitmişti artık benim sıramdı, eğer iyi oynarsam hem profesyonel olacak hem de böyle kızlarla takılma fırsatım olacaktı diyerek maça çıktım. “Daha beş dakika sonra bir hava topunu çıkıp gol attım, hemen arkasından kaleyi karşıdan gören bir serbest vuruşu da gole çevirince menajerlerin gözündeki ışığı görmüştüm. Sahada ayağımın basmadığı yer kalmamıştı koşuyor savunmaya yardım ediyor gol fırsatları yaratıyordum, son dakikalara doğru güzel bir asist yaparak bir gol daha ekletmiştim haneye.”

Maç bitmiş soyunma odasında sabırsızlıkla beklerken başkan geldi hayırlı olsun hayır profesyonelsin dedi, yarın teklifler gelir değerlendireceğiz demişti sevinçle babamı aradım çok sevindi. Mahalleye gidip arkadaşlara anlatmam lazımdı mahalleye doğru giderken yanımda pahalı bir araba durdu, tribün deki kızdı. Nereye gideceksen atla bırakayım şampiyon dedi, araca bindim çok heyecanlısın dedi. Evet dedim durumu anlattım çok sevindim dedi elini uzattı ben Aynur dedi, tanıştık haktin varsa bunu kutlayalım demişti. Şaşırdım birazda ürktüm beni tanımıyordu ama güvenmek istiyordum.

Olur dedim o zaman bana gidiyoruz demişti deniz gören oldukça büyük bir dairede yaşıyordu, ailevi durumu iyi zengin bir kızdı benden 4 yaş büyük olması onu biraz daha ağır yapıyor beni rahatlatıyordu. Alkol alıyor musun dedi hayır hiç içmedim dedim o zaman bir ilk yapalım bir biranın zararı olmaz dedi. İçmek istemiyordum ama hipnotize olmuş gibi Aynur un dediği her şeyi yapıyordum, biram bitmişti Aynur kucağıma oturdu dudağımdan bir öpücük aldı. Benimle beraber olmak ister misin deyince heyecanlandım, evet dedim daha önce hiç seks deneyimin oldu mu dedi.

Bir kere oldu dedim aslında daha önce hiç kimseyle sevişmemiştim beni yatak odasına götürdü, kendini bana bırak dedi her şeyimle artık Aynur a bırakmıştım. Sikimi çıkarıp yalamaya başladı evet artık seks başlamıştı ve ben ne yapacağımı hiç bilmiyordum, sikimi sonuna kadar ağzına alıp yalıyordu çok hoşuma gitmişti. Üzerime çıkıp sikimi amına dayadı içine alırken zevk çığlıkları atıyordu tamamen içindeydim, Aynur üzerimde zıplıyor sikiş benimle diyordu. Altıma alıp bacaklarının arasına girdim bütün gücümle sikiyordum Aynur yavaş ol hayvan arkamdan çıkacaksın şimdi dedi, arkasını dönüp domalmıştı pozisyonları Aynur belirliyor ne yapmam gerekliyse o belirliyordu.

Beni ayağa kaldırıp resmen üzerime tırmandı pompala dedi ileri geri Aynur u savuruyordum Aynur ise zevk den artık kendini tamamen bırakmıştı. Suratıma baktı sakın içime boşalma dedi değişik pozisyonlarla sikişimize devam ettik, ve harika memelerine boşaldım. Aynur ile sevgili olmuştuk babasının çevresi sayesinde istediğim takıma girdim, halen Aynur la beraberiz hedefim yurt dışı ve kesinlikle Aynur da yanımda olacak…